Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy Facebookon szakított?

Figyelt kérdés
Egyéves kapcsolatom ért véget úgy, hogy a barátom Facebookon egy röpke 4-soros üzenetben kidobott. A szokásos közhelyekkel, hogy "jobbat érdemlek", "maradjunk barátok", "nem akar veszekedést, de ne csináljuk tovább" holott én nem érzékeltem semmi negatívat a kapcsolatban, jól megvoltunk.. még azt is leírta, hogy "ilyen csodás személyiséggel sok fiúm lehente, ne ragadjak le nála, ő pedig már csak barátként szeret"

2013. ápr. 21. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az olyan emberben tartás, aki így szakít, és nem

szemtől szemben. SMS/Telefon/Facebook/Email számomra

nem elfogadható. Ha ki akar dobni a csaj, jöjjön, és

mondja a szemembe, vagy fordított esetben én megyek,

és mondom el SZEMÉLYESEN!


Mert így fair.

2013. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2013. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11 "Nincs az olyan emberben tartás, aki így szakít"


kivéve akkor, ha kiderül, hogy az adott nőnek az ellensége a kebelbarátod.

2013. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

egyet nem fogok, hogy nem vetted észre, ha ismered a másikat, apró jelekből rájössz ill. vannak megérzések, Neked hogy nem volt ilyen,

hogy így szakított, ez elég primitív, de ez van

ne firtassad tovább, ha nem akarod még szarabbul érezni Magadat, szerintem így is az, szerintem más is van a háttérben, N

2013. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltam neki. Elolvastam és kinyomtam a fenébe az egészet. Azóta nem találkoztunk; nem keresett és én sem őt. Lehetségesnek tartom, hogy megcsalt.
2013. ápr. 21. 17:30
 16/16 anonim ***** válasza:
14 szerintem ez nem igaz, hogy más lenne, de hogy valami olyat lépett a kérdező amivel kicsapta a biztit az illetőnél az tuti 100%.
2013. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!