Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy Facebookon szakított?

Figyelt kérdés
Egyéves kapcsolatom ért véget úgy, hogy a barátom Facebookon egy röpke 4-soros üzenetben kidobott. A szokásos közhelyekkel, hogy "jobbat érdemlek", "maradjunk barátok", "nem akar veszekedést, de ne csináljuk tovább" holott én nem érzékeltem semmi negatívat a kapcsolatban, jól megvoltunk.. még azt is leírta, hogy "ilyen csodás személyiséggel sok fiúm lehente, ne ragadjak le nála, ő pedig már csak barátként szeret"

2013. ápr. 21. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt h bunkó h nem személyesen közölte. egyébként meg egyszerűen lehet kiszeretett belőled... bár fura h nem vetted észre ennek jeleit. kérdezd meg h miért mi történt h már kiszeretett belőled
2013. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lájkold!
2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Kezeld úgy mintha egy egyhetes kapcsolatod ért volna véget. Ha egy év után képes így véget vetni a kapcsolatotoknak akkor te legyél képes teljesen leszarni.
2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb is, hogy vége... Ezek a "férfiak" nem férfiak.. Facebookon szakít..:DD

De bánkódj.! Jól írta az üzenetben, találsz nála jobbat.;)

2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bunkó dolog. Lehet, hogy már nem érez irántad semmit, de attól mégiscsak együtt voltatok, nem tudom, mennyi ideig, legalább azzal megtisztelhetett volna, hogy élőben mondja el.
2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gerinctelen,féreg,gané takony,embernek nehezen nevezhető lény az ilyen.

Szerintem legalábbis.

2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Számos oka lehet, de a kedvedért leírom a legjobbat.

Halálos küldetésre indult és nem tudja visszatér-e élve ezért nem akarja hogy hiába várjad.

2013. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2. ez nagyon tetszett, amúgy elég szemét dolog szerintem .
2013. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas. Igazából ebbwen igaza van hogy ennél jobbat érdemelsz. És Tiltsd le és ne találkozz vele és flejetsd el. mi az hogy "legyünk barátok?" Ilyen nem létezik.

"Megdöglött a kutyád... de megtarthatod" kb ehhez tudnám hasonlitani.

2013. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

mondd neki, hogy ok, maradjatok barátok, és beszélj le vele egy találkozót.. vagy ha szoktatok minden nap találkozni, akkor egyszerűbb a dolog, lényeg, hogy élőben találkozzatok


és akkor állj elé, hogy "na most mondd azt, amit facebookon próbáltál gyáva módon elgagyogni"

sőt, azt sem árt megkérdezni, hogy Veled miért nem beszélt arról, hogy nem érzi magát jól a kapcsolatban.


és persze követeld ki belőle az igazi indokot:)

2013. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!