Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit tegyek! Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 3 hónapja veszekszünk szinte megállás nélkül. Egyfolytában valami hülyeséget csinál, és én ezt számon kérem rajta, hogy miért tette stb. Decemberben egész hónapban SMS-ezett egy sráccal, én ezt két ünnep között tudtam meg, akkor jöttem rá, mert nem volt lenémítva a telefonja, és megláttam, hogy mi van. Akkor azt mondta, hogy csak beszélgetnek, mert jó fej a srác. Ez után szerintem evidens, hogy nem tudok bízni benne. Nem vagyunk túl fiatalok, de idősek sem, Ő 20 én 23 éves vagyok. Múlthéten vasárnap megbeszéltünk mindent, akkor azt mondta, hogy sajnál mindent, és velem akar lenni. Ma kijelentette, hogy nem tudja mit szeretne. Nem tudom mi történt ez alatt az egy hét alatt, mi változott. Nem értem. El vagyok keseredve. Segítsetek!

2013. márc. 15. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mi az, h nem fér bele? minden 2személyes találkozás randi? na ne vicceljünk már... :D
2013. márc. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyik fél részéről. nem minden találkozás...
2013. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!