Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Tudom nekem kell ezt eldönteni, de azért jól jönne néhány tanács.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt (mindketten 20 évesek vagyunk)távkapcsolatban élünk, mert sajnos 100km-re lakunk egymástól 2-3 hetente találkozunk és olyankor egész hétvégén együtt vagyunk. A probléma talán pár hónapja kezdődött mikor már nem szívesen beszélgettem vele, inkább megnéztem egy-két részt a kedvenc sorozatomból. Ő ezt úgy gondolta, hogy egy kis kikapcsolódás nem árt. Ő addig játszik a haverjaival (ő mindig is nagy geek volt fél évvel ezelőtt kezdte el csökkenteni a nagy játék igényét). Ezzel nem is volt gond, de azóta a beszélgetéseink nem olyan mélyek mint azelőtt. Beszéltük már az összeköltözést, de ő húzódzkodik tőle. És minden hibája bántja azóta a szemem úgy értem, leginkább az anya-komplexusa. A szex meg hát "amikor kedve van" de már az sem olyan mint eleinte. Anyukámmal beszélgettem és ő azt mondta "nem mondja azt hogy ne járjak vele sem azt hogy igen, de kaphatnák tőle sokkal jobbat." és őt még zavarja az is, hogy anya-komplexusa van, sokat betegeskedik a gyenge immunrendszere miatt, gyerekes nagyon a viselkedése és hozzá állása dolgokhoz(mostanában ez is nagyon zavar, mert szembe tűnőbbek a hibái nem tudom miért :( ) anyagiak miatt is aggódik egy kicsit és nehogy olyan legyen majd az apja (aki elhagyta a családját). Ezek az érvek után elgondolkodtam rajta mennyire lehet igaza és sajnos minden úgy van ahogy mondja :( Nem tudom szakítsak e vele, vagy tartsak csak szünetet vagy próbálkozzak még jobban megmenteni ezt a kapcsolatot.


2013. márc. 2. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

"2-3 hetente találkozunk és olyankor egész hétvégén együtt vagyunk. "

"Nem tudom szakítsak e vele, vagy tartsak csak szünetet"


Aha, tartsatok szünetet, találkozzatok csak szökőévente 1 hétvégére!

2013. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neked meg mi bajod van ezzel?
2013. márc. 2. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal hogy 2-3 hetente talalkoztok es szunetet szeretnel tartani? Semmi, jo otlet! :D
2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!