Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már úgy, hogy az agyatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy az agyatok homlokegyenest ellentéteset gondolt mint a szívetek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy szakításon mert megcsaltak. Ésszel fel tudom fogni, hogy jól döntöttem mert ha megbocsátanám akkor is megtörténne újra, ebben biztos vagyok. Sőt, vígasztalom is magam, hogy jobb hogy kiderült előbb mint, hogy később szenvedjek meg hogy majd elfelejtem, jön másik, ha újra összejönnénk csak elodáznám az elkerülhetetlen szakítást stb. Viszont! A szívem nagyon fáj, eszméletlenül hiányzik, képek kínoznak ahogy mással van. Nagyon szerettem, össze is illettünk szinte mindenben, kivéve a hűségről alkotott képben. Voltatok már ilyen helyzetben? Mi a teendő ilyenkor?

2012. okt. 10. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Megcsalni még nem csaltak meg, de szenvedtem már én is ennyire ...!

Mikor hazudtak, s becsaptak, elég sz*r érzés! :/

Akármennyire is fáj most a dolog, lásd be, ha egyszer megcsalt, képes volt erre, akkor nem is szeretett igazán!

Jobbat érdemelsz ettől!

Most ez sovány vigasz, de lehet, hogy jobb,hogy most derült ki, mintha házasságban éltél volna vele s lett volna teszem azt 2 gyereketek! :/

19/L

2012. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez azért van, mert csalódtál abban, akit szeretsz.
2012. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan volt már, hogy a tapasztalataim és a kombinációim (ész) illetve a megérzéseim (szív) mást mondtak. Ilyenkor jobban jártam, ha a megérzéseimre hallgattam.


De az ilyesfajta, kötődésből eredő, lehúzó érzelmeimre már nem hallgatok. Ilyen is volt, szívtam is, mint a torkos borz.

2012. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!