Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olvassátok el. Fontos nagyon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvassátok el. Fontos nagyon! Mit akar?

Figyelt kérdés
Barátnömmel 1.5 honapja szakítottunk....de azóta cisnált érdekes dolgokat..a legutobbit emliteném meg....tegnap bementem..közös baráti társaság...és dumáltunk....ő már nem akar de szeret...de fél hog ynem változtam meg me giylenek...de jól eldumáltunk..aztán hazakisértem...ott is besézlütnk kettesbe..és mondott egy ilyet,hogy elérhetném azt hogy visszaszerezzem,csak az abaj hogy nemtudom hogy hogy kell...talizni nem akar kettesbe...telón hívom,alig beszél....tehát semmit nem akar.....mire gondolhatott?mit kéne cisnálnom?és ugy váltunkj el..hogy megfogta az állam...adot 2 puszit,de a másodikat érezhetöen direkt szájra adta egy kicsit...nemértem...ma hivtam...de mint akit kicseréltek...röviden ennyi,nemértem mire gondolt azalatt jhogy visszaszerezhetném.....

2012. jún. 2. 23:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Elolvastam...

Lószart volt fontos :(

2012. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
de hiába irok neki...vissza se ir.....meg szintem azzal is csak felidegesitem..egyik szavába azt modnta h felejtsem el....de rá félorára meg iylet mondott hogy elérhetném hogy visszajöjjön.....
2012. jún. 3. 00:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit lehet ezen ragozni, nyilván kavar valaki mással. Egy ótvar r1banc
2012. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
bocsi, ez kicsit erős volt az utolsó mondat, sorry
2012. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nos 2 lehetőség van!


Az egyik az, hogy tényleg ismétlem, TÉNYLEG megváltozol és nem féltékenykedsz össze-vissza, mert ezzel azt mutatod ki, hogy nem bízol meg benne. Természetesen egészséges féltékenykedés van és természetes, de azt nem mutatjuk ki, de néha akarva akaratlanul szóvá tesszük. Ha állandóan féltékenykedsz, ne csodálkozz azon, hogy a csajnak elege lett belőled és egyáltalán nem akar Veled beszélni! Ha nem ad okot rá, akkor NE légy rá féltékeny!


A másik lehetőség pedig az, hogy nézel magadnak egy másik csajt, akivel az előzőt elfelejted. Ez csak akkor javasolt, ha nem tudod helyre hozni vele a dolgokat. Én is voltam ilyen helyzetben, de Mi teljesen más okból kifolyólag szakítottunk, de most nem ez számít! Ha úgy érzed, hogy már reménytelen, akkor zárjátok le a múltat végleg, aztán majd jön a következő, hisz olyan, mint a vonat: Elmegy az egyik, jön a másik!


Szerintem tartsatok egy kis mosolyszünetet és gondoljátok át, hogy van-e ennek a "színjátéknak" értelme, mert ez már szerintem az.

2012. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
tudom hogy megváltoznék..és más lenne minden...modntma is neki...de ő abszoltu nem hiszi el...és hiába azt modnja hogy már nem akar vleem lenni....mégis az tlátom rajta h velem akarna,csak vlaamiért magába folytja..meg akkor nem cisnálna ilyeneket...és ezért nem tudom mit tegyek...nekem fontos,ugyérzem hogy télleg ő az aki kell nekem. most nem keresem,nemtudom ő fog e...de azt télleg nemtudom mire értette,hogy elérhetném azt hogy visszajöjjön,ha tudnám hogy mit kell cinsálni...ezt télleg nem értem mire gojndolhat
2012. jún. 3. 15:20
 17/20 anonim ***** válasza:
bocsi, de sztem tiszta droid a csaj....
2012. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szarj a fejére, és futni fog utánad. Én ugyan lány vagyok, de a tapasztalat ezt mondja:DD
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Például... :)
2012. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te súlyos értelmi fogyatékosságban szenvedhetsz barátom. A barátnőd se lehet százas.
2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!