Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olvassátok el. Fontos nagyon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvassátok el. Fontos nagyon! Mit akar?

Figyelt kérdés
Barátnömmel 1.5 honapja szakítottunk....de azóta cisnált érdekes dolgokat..a legutobbit emliteném meg....tegnap bementem..közös baráti társaság...és dumáltunk....ő már nem akar de szeret...de fél hog ynem változtam meg me giylenek...de jól eldumáltunk..aztán hazakisértem...ott is besézlütnk kettesbe..és mondott egy ilyet,hogy elérhetném azt hogy visszaszerezzem,csak az abaj hogy nemtudom hogy hogy kell...talizni nem akar kettesbe...telón hívom,alig beszél....tehát semmit nem akar.....mire gondolhatott?mit kéne cisnálnom?és ugy váltunkj el..hogy megfogta az állam...adot 2 puszit,de a másodikat érezhetöen direkt szájra adta egy kicsit...nemértem...ma hivtam...de mint akit kicseréltek...röviden ennyi,nemértem mire gondolt azalatt jhogy visszaszerezhetném.....

2012. jún. 2. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
depi!!!!!
2012. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
?
2012. jún. 2. 23:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Don't buy korean keyboard
2012. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Pedig rém egyszerű a sztori. :) Először is: miben kellett, hogy megváltozz? Mi volt a gondja veled? Ott a kulcs.

Bizonyítanod kell, ez teljesen egyértelmű, akkor van esélyed.

2012. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ő akar téged visszaszerezni, csak túl nagy az arca ahhoz, hogy megmondja neked.
2012. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Csegi89 ***** válasza:
Írtad, 'hogy fél h nem változtál meg, meg ilyenek' ... Miért szakítottatok? Mi volt a baj?
2012. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
barátom, te komoly értelmi fogyatékosságban szenvedsz, nem lennék a helyedben
2012. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon féltékeny voltam...legföbb baj az volt......értlemi fogyatékos vagyok? hogy mutassam me ghog ymegváltoztam amikor tlaálkozni se akar velem?de még besézlni s enagyon...csak h anéha összefutunk kakor vna iylen amugy leszar...cska nem értem h akkor miért modn iyleneket
2012. jún. 3. 00:04
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pazarold rá az idődet...
2012. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha összefuttok, keresd a társaságát, ne nyegléskedj, hanem bókolj neki, dicsérd, akkor is, ha lesz*r. Apró kedveskedések (pl. kedves sms-ek: "most is gondolok rád", vagy ilyesmik.) Nyomulj, de nem túlságosan. A féltékenykedést meg felejtsd el.
2012. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!