Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, én visszakapnám, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Débéb kérdése:

Szakított, én visszakapnám, de?

Figyelt kérdés

Párom 4 év után hagyott itt. Azt mondja, kiszeretett belőlem. Ez történt másfél hónapja. Az okokat tudom,ezen változtattam folyamatosan. Egy új lányt,új személyiséget kapna vissza. Mondtam,hogy randizgassunk újra, próbáljuk meg. Erre a válasz, ő még nem érzi magát készen erre. Ez mit jelent? miért nem akar újra randizni? Tele vagyok ötletekkel,tervekkel, ezeket el is mondtam neki,de nem. Am most csinálja a diplomáját,sok a tanulás,de akkor is mellette lennék, de ő ellök.

Én kezdek kikészülni ebben a bizonytalanságban. Felőröl. Vissza akarom kapni, tudom hogy Ő életem párja. Nem tudok nélküle létezni egyszerűen.

Értelmes tanácsokat várok! Véleményt...



2012. ápr. 21. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Érte1mes tanács,je1en1eg nem férsz ve1e az é1etébe és amíg nem végez a su1iva1 nem is fogsz,1eköti a figya1mét és nem tudna ve1ed úgy fog1a1kozni,ha végez a su1iva1 akkor próbá1kozzá1 ná1a,addig hagyd békén de azért tartsátok va1ami1yen szinten a kapcso1atot!Ha szeret akkor úgy is vissza tér,most ne kered 3-4 hétig,had koncentrá1jon a do1gaira és addig is 1enyugszik,utánna szép 1assan köze1ítsé fe1éje,ha végez a su1iva1 majd kiderü1 akkor hogyan 1átja a do1gokat,de azt még várd meg,utána még próbá1kozzá1 ná1a,de ha hajthatat1an akkor hagyd a francba,mert akkor a su1i csak egy indok vo1t,de a végzés idejét még várd meg és hogy érezze a hiányodat és e1gondo1kozzon,ne keresd 3-4 hétig
2012. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ebnnyire ragaszkodsz hozzá,egyre jobban e1fog 1ökni magátó1,tapaszta1at,ne zak1asd,ne keresd 3-4 hétig,ezt tartsd be,semmifé1e kontakt,se sms,se emai1 se semmi,hidd e1 neked is jó 1esz mert nem fgosz be1éj annyira kapaszkodniPrivátba ad meg az emai címet,küdök neked egy könyvet,erről szól,az ott eírt tanácsokat tartsd be és akkor ven eséyed,ha gondood írjá rám prívátban vaamennyit tudok segíteni és aküdöm a könyvet is,nekem sokat segített amikor engem is dobtak
2012. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondta,hogy a suli az indok. én nem bírok tovább várni, beleőrülök egyszerűen.

Vissza akarom csábítani... és megvannak a módszereim,ha hagyná :(

2012. ápr. 21. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te tartod magadat bizonytalanságban nem ő.

Szakított veled,nincs készen arra, hogy veled legyen,szóval nem akar veled lenni,csak finoman fejezte ki magát...


Bírd ki pár hétig,aztán próbáld újra felvetni az ötletet.

2012. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te.

4 év után hagyott itt, bár ő idén érettségizik, nem diploma. Az ok: kiszeretett belőlem, nem akar velem lenni. A valódi ok: talált mást, csak 1 hónapig gyáva volt bevallani. Eléggé padlóra vágott a dolog, és mikor még nem tudtam, hogy csaj van a dologban, nagyon sokat dolgoztam azon, hogy jó legyen majd a kapcsolatunk, ha újrakezdjük. Nagyon sokat változtam, már tudom mi kell neki, de mit tudok kezdeni, ha egyszer ott a másik.

Tanácsot nemigen tudok adni .. te jobb helyzetben vagy, mert ti rendszeresen beszéltek, ha jól vettem le, de nekem ő csak naponta kb 5 szót ír.

Én igazából úgy állok hozzá, hogy oké, kell ez, kellett a szakítás, kell az, hogy most szenvedjek, mert van még mit tanulnom. Én nem vagyok túl türelmes személyiség, szerintem ez az, amit most kénytelen vagyok megtanulni .. Ahogy látom, te is. Csak látnám a végét, esküszöm elviselnék mindent ..

Nagyon szar helyzet, mikor tudod, vissza tudnád csábítani, de nem hagyja. Várni kell sajnos, szerintem ennél többet nem tudsz most tenni te sem.

2012. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egyszer már nem kellesz neki akkor nem kellesz. ezen nincs mit ragozni, tudom hogy fáj, de el kell engedned....2 hónap sem telt el a szakítás óta, gondolod hogy ennyi idő után minden úgy lesz mintha mi sem történt volna? Nem véletlenül szakított veled! Megunt, kész... és 2 hónap alatt nem fog visszasírni, max. 2 ÉV múlva próbálkozhatnál nála megint...Azt mondtad megváltoztál, de 1,5 hónap ehhez édes kevés...ezt ugye te sem hiszed el, hogy ennyi idő alatt gyökeresen meg lehet változni....különben is, ne neki akarj megfelelni...ne olyan legyél amilyen ő szeretne hogy legyél....legyél az aki vagy (önmagad) ha ez nem kell neki akkor fogadd el és lépj tovább!
2012. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!