Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez jogos kifogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogos kifogás a részéről, hogy emiatt nem volt őszinte?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondta, hogy azért nem mondta el, hogy egy másik csajjal találkozgatott, mert félt, hogy öngyilkos leszek, és amúgy se történt köztük semmi sem, és nem akarta, hogy felfújjam a dolgot.

2012. ápr. 20. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem jogos. Hacsak nem fenyegetőztél előtte öngyilkossággal.
2012. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de ki ez a csaj? h keróltek ők össze?
2012. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Munkahelyére jött egy gyakornok kiscsaj.
2012. ápr. 20. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Szóval ha ettől félt, akkor már fenyegetőztél öngyilkossággal....Ez szerintem rosszabb,mintha megcsalt volna!
2012. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk. Volt oka ezt gondolni?
2012. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sokszor vannak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim, de nem miatta, hanem az anyagi helyzetem miatt. Ezt ő is nagyon jól tudja. Csak úgy érzem egyszerűbb volt neki erre kenni a dolgot, mint gerincesnek lenni.
2012. ápr. 20. 14:29
 7/14 anonim ***** válasza:
én is kv-zok évfolyamtarsakkal.. na bummmm.. :D
2012. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Édes istenem. Egyszer érteném meg a nőket meg a mániákus féltékenységüket. A barátnőm kiakadt azon, hogy gimnáziumi évfolyamtársaimmal eljárok szórakozni, és hogy jellemzően az ismerőseim csajok. Akkora hisztit képes volt levágni emiatt, hogy azt hittem kirohanok a világból. Mert hogy nem mondtam neki hogy lányokkal járkálok mindenfele. Mert most mit gondolt? Hogy valójában homár vagyok,és pasikkal járok szórakozni? Meg hogy majd végigdugom mindet? Félelmetes hogy milyen szinten hiányzik a nőkből a bizalom. Véleményem szerint helyesen döntött. Mennyivel jobb ez, mintha azt mondaná mindig mikor találkoztok hogy: az elmúlt x időben beszélgettem x,y,z csajokkal, meg mittomén. Akkor az lenne a bajod, hogy miért mindig másik nőkről beszél.
2012. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
van sok hulye pasi, azért ezt tegyük hozzá.... :( de amúgy egyetértek :)
2012. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De azt is elmondta, hogy nagyon tetszett neki a csaj, és szeretett volna összejönni vele, de a csajnak nem kellett.

Szóval, ha lány barátai vannak, nem érdekel, de ezzel a csajjal azért találkozgatott, mert abban reménykedett, hogy összejöhetnek, csak a csajnak nem kellett, így nem lett belőle semmi.

Így meg egyszerűen már nem érzem azt, hogy vele akarok lenni.

2012. ápr. 20. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!