Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ha ti szakítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti szakítotok egy lánnyal mi megy végbe bennetek?

Figyelt kérdés

Leírom a saját példámat, mert már többször is átéltem ugyanezt több fiúval is. Ezek olyan néhány hónapos kapcsolatok voltak. Minden jól indult, örültünk egymásnak, komolyan is gondoltuk a dolgot, aztán valahogy elakad a dolog. Jön a szöveg, hogy "most fejezzük be, nem akarlak kihasználni..." stb. Mit tudok erre mondani? Általában azt, hogy jó, ha nem érzed, hogy szerelmes lettél, hát menj. Köszönöm, hogy elmondtad, nem tarthatlak vissza... stb.

Ilyenkor mindig fürkésznek, mintha ki akarnának szedni belőlem valamit. Sokszor olyan bizonytalannak látom őket, hogy rosszul érzik magukat.


Fiúk! Ha valaki felismeri ezt a helyzetet! Mi megy bennetek ilyenkor végbe?


Féltek, hogy megbántottátok a lányt? Vagy ti se vagytok biztosak abban, hogy szakítani akartok? Ha győzködnék, hogy naaaaaa, próbáljuk meg még egy kicsit, talán nem is akarnátok szakítani? Vagy hiszti rohamra számítotok, és furcsa, hogy valaki ezt ilyen józanul kezeli.


Nyilván senkinek nem esik jól, ha valakit dobnak. Én nekem se jó érzés ez bevallom, de volt már olyan érzésem, hogy a fiúnak pont az bántotta a hiúságát, hogy nem borultam ki.


Tudom, zagyvaságnak tűnhet ez így leírva, de hátha valaki felismeri ezeket a helyzeteket és tud valami okosat mondani, amit előre is köszönök! :)


25/L



2012. ápr. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon jól jársz el ilyen helyzetben, szerintem nem erre a reakcióra számítanak. én is hasonlóképp reagálom le az ilyet, mondjuk kicsit azért más, én megszakítok mindenféle kapcsolatot, mondom hogy oké, semmiféle kommentár nélkül, max. annyit hozzáteszek, hogy közölhette volna hamarabb, vagy éppenséggel nem értem a dolgot és akkor ilyen értetlenkedő arcokat kapok vissza. igyekszek hamar pontot tenni az ilyenek végére. nem erre számítanak, nyilván a hisztirohamra, és így furcsa nekik gondolom. meg hát az is benne lehet, hogy a hiúságuknak sem tesz jót a dolog. 22l
2012. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem most szakitott a baratom. Szerintem azt hitte majd sirok neki, hogy neeee. De nem tettem. Mondtam ok, ha nem szeretsz akkor jobb is igy mert valaki var ram valahol, aki pont egy ilyen lanyt szeretne. AZtan elkezdett aggodni, hogy elveszit. Mar nem erdekel.
2012. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Holló XXX ***** válasza:

Azért 20 fölött már nem kellene ilyen kérdésekkel fárasztanod magad ha már ugy is hamarabb értek ti lányok.

A nem akarlak kihasználni azt jelenti - Nem szerettem beléd és nem akarom, hogy a fejemhez vágd majd később, hogy akkor minek maradtál mellettem eddig. Ergo már menne tovább vadászni és nem akarja mindkettőtök idejét húzni...

2012. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ha jobban elolvastad volna a leírásom, akkor láthattad volna, hogy ezt én is felfogtam. Nekem a viselkedésemre való reagálásuk volt furcsa.

2012. ápr. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!