Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek keressek fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressek fel egy szakembert ha nem tudom feldolgozni a volt párom?(Ha van ilyen)

Figyelt kérdés

Kicsit jólesik ki írni magamból a gondolataim amit örlök régóta magamba.


Olykor sajnos az érzelmek még elő törnek volt barátnőm irányába.Nehezen emésztem meg a szakítását mert nem igazán tettünk pontot a dolgok végére,mi miatt,ha hibáztam akkor hol stb.

Picit az is bánt,hogy aktuálisan van egy új kapcsolata ahol már szinte vele él alig pár hónap után.Akkor még sulizott,otthon élt.Furán jöttek ki a dolgok,ahogy végzett suli,lett állása később kb 1 éve,lett egy ugye új partnere akivel már együtt élhet. Természetesen nem zaklatom ,nem keresem sehol. Facebookon ő ugyan lájkolgat pár képeim,bár inkább a kutyuska miatt.Mi 1 éve már hogy külön,de szép 3 év volt amúgy. Leszámítva a vége felé.Épp ezért is zavar, hogy még mindig fejbe nem tudtam túl tenni teljesen.Hullámokba kap el ez.Csinált nem szép dolgokat ami picit megalázó volt és a büszkeségnek kéne előtörnie de valahogy nem. Részben elfogadom azt,hogy fiatalság is benne van ebben,meg talán rosszkor jöttünk össze.3-4 munkatársam tudja ezeket idősebbek,azzal vígasztalnak á sok gondom lenne vele,ha 30 körüli lenne akkor már másabb.


tegnap 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológus nem árthat, legalább átbeszéled valakivel!
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus sosem árthat, még olyanok is járnak akiknek nincs úgy különösebb szívfájdalmuk épp csak például önismeret miatt. Ezt a hibázást dolgot meg engedd el, valószínűleg nem is csináltál semmi rosszat egyszerűen már nem akarta ezt a kapcsolatot, nem volt szerelmes, nem ragaszkodott annyira hozzád. Ezért ne marcangold magad
tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#-2#.

Mindkettőtöknek igaza van,én kész lennék rá ha úgy van és elmenni egy ilyenre.


Sajnos ezek a gondolatok automatikusan be villantak/villannak. De elfogadom persze nincs mást mit tenni. 1-2 havonta ír vagy küld valamit kutyás dolgot,nekem ezek furik ilyenkor,meg hogy hirtelen házasodni.

tegnap 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!