Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos hogy szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy szakítottam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottam 1,5 év után után mert elkezdett férfiakkal barátkozni, irogatni rendszeresen és találkozgatni velük. De ez az a fél év alatt amikor össze voltunk veszve, akkor alakított barátságokat férfiakkal és régi barátokkal. Állitólag azért mert egy barátnője se maradt és jobban érzi magát férfi társaságban. Az egyik sokat segített rajta és mellette volt amikor nem voltunk együtt hat hónapig, miközben én végig próbáltam kibekülni vele. Még ha tényleg csak barátságról lenne szó még akkor se tudnék együtt élni a tudattal hogy a barátnőmnek szüksége van más férfiak társaságára is rajtam kívül. Ahol meg kimondtam a szakítást az az a pont volt hogy megkértem hogy ismertessen meg velük és természetesen nem volt a válasz.Esze ágában se lenne megszakítani velük miattam a kapcsolatot, inkább elfogadta hogy szakítok. Én nagyon nem bízok a férfi női barátságban. Szerintetek jogosan tettem? Ti el tudnátok ezt viselni? Szerinte ez a normális és nem azért barátkozik velük hogy megcsaljon hanem mert jobban érzi magát férfi társaságban
okt. 9. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A fél év szünet az a másfél éves kapcsolatotok melyik periódusában volt? Akkor mi volt a szakítás oka?
okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most békültünk ki pár napja, előtte fél év szünet volt. Előtte meg másfél évig együtt. A szakítás oka veszekedések voltak hülyeség miatt ami mára már megváltozott. Ma elmondta hogy az a fél év alatt férfi barátokat szerezett akikkel rendszeresen irogat és találkozik és hogy esze ágában sincs megszakítani a kapcsolatot velük miattam, mert ott voltak mellette. A végén már azt mondtam oké de akkor legalább ismertessen meg velük meg akkor alap hogy én is jóban legyen velük. Még igy is nagyon kicsi az esély rá hogy elviselném de talán igy lett volna megoldható nagyon nehezen. És amikor azt mondta hogy nem, akkor szakítottam. Amúgy 27 vagyok ő meg 23
okt. 9. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha szakitottal vele,miert kene kibekulni veled barmikor is? Nincs neki buszkesege szerinted? Ha eldobod,nem szolhatsz erte,kivel jar utanad.


Igenis van baratsag ferfi es nok kozt. Bemutahatta volna neked persze. Biznod kellett volna benne es hagyni,h bemutassa a baratait. Ott ugyis lattad volna,h semmi kozuk egymashoz.

Sose nyultam egy fiu baratomhoz se hozza es nem is fogok. Sose ertettem,hogy lehet egy baratsagot parkspcsolatta valtoztatni.


Gondolom nem akartad vele tolteni a szabadidod,a baratai se ertek ra. Persze,h keresett baratokat. Lehet ott mutatni,h kapcsolatban van az ember megcsalas nem opcio. Lepattannak az emberek ilyenkor,akinek nem eleg a baratsag.

okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Akkor még fogsz egy párszor szakítani az életedben.

Nekem is vannak nőként férfi barátaim, pontosabban csak férfiak vannak és van párom is.

okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor kapcsolatba voltunk 1,5 évig akkor nem voltak még azok a barátai. Hanem az utána való fél év szünetünk alatt szerzett barátokat. És most hogy kibékültünk továbbra is találkozgat velük. Ami mondom nem lenne talán gond ha megismertetne velük, de nem akar
okt. 9. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ha szakítottál, ne agyalj ezen. Majd jön más. Viszont azt idovel el kell fogadnod hogy az igazinak is biztosan lesz férfi barátja,haverja de természetesen sok múlik a bizalmon.

Viszont az tenyleg fura hogy nemet mondott arra hogy megismerd őket. Nem értem..ha van párom miért ne szeretném hogy megismerje a barátaimat

okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Jogosan
okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

szerintem jogos

miért nem mutatta be őket?

inkább választotta a féléves barátságokat mint téged?

nem barátok voltak azok a srácok

okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
1es vagyok ismẁt. Azt jó lett vna tudni h ki hagyta el a másikat, és most ki kezfett újra nyitni a másik felé. Valamint a szakítás oka sem lényegtelen. Mindez megmutatja, mennyire érett a kapcsolat. Így látatlanban azt tippelném, hogy ha nem massal, másokkal kavar(nem ismerem a vérmérsékletét), azert nem hoz velük össze holott tudja hogy te szeretnéd, és egy kapcsolatban ez jogos elvárás is, mert mikor szétmentetek, ezeknek az embereknek mesélhetett rólad, és nem feltétlen pozitív dolgokat. Es ez így már nehezen összeegyeztethető. Volt ilyen exem (én a férfi), aki szerette magat áldozatnak feltuntetni és mártírkodni. Ő konkrétan hazudott rólam, h a sajnálatra épìtve nyisson mások felé. Valójában bármi is az ok, a végeredmény számít. Lényegében vannak ők (a lány és baratai), es vagy te. Ez minden, csak nem párkapcsolat. Azok alapjan amiket elmondtál, jól dömtöttél. Azért az kérdés, néhány napi újra együttjárás után hogyan álltál elő igényeiddel.
okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!