Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez így mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mennyire normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Nemrég múlt egy éve hogy szakítottunk (ő szakított velem, mert talált mást), azóta nem is beszéltünk. Szakítás után közös ismerősök visszamondták, hogy folyamatosan velem foglalkozott, pozitív és negatív dolgokkal egyaránt. Ezek mellett rengeteg hazugságot próbált rám kenni, hogy szépítse a szakítást. Amikor megtudta, hogy ismerkedek egy lánnyal (ismeri ő is), akkor abba volt beleállva, hogy nem találunk, mert nem olyant mint ő. Teljesen ignoraltam az agymenéseit, mert részemről már nem akartam semmit tőle, azon szórakoztam hogy az új gyerek ezt végig kell nézze és hallgassa nap mint nap. Na, de most jön a lényeg. A napokban átmentem egy haveromhoz (szakítás után ismertem meg, úgyhogy ő nem ismeri) és az exem lakás előtt parkoltam le (panel). Amikor sétáltam át az úton, akkor parkolt le ő is, észrevette az autómat. Kb egy órát voltam haveromnál, amikor sétáltam vissza az autóhoz arra leszek figyelmes, hogy az ablakban bujkál (legalábbis próbált valószínűleg egy órán keresztül) és leselkedik (valószínűleg hogy kivel vagyok). Ez szerintetek normális, hogy egy év után is velem foglalkozik ahelyett, hogy az új kapcsolatát élvezné? Főleg nők véleményére vagyok kíváncsi.


27f

ő 24l


ma 00:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!