Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Év elején munkahely váltásom volt, amiről előző év végén előre szóltam a barátnőmnek, hogy nehéz menet lesz. Nem részletezném, hogy miért, de a lényeg, hogy az előző és az új munkahelyen is dolgoznom kellett egyszerre, hogy a versenytilalmi megállapodásomat kiváltsam. Fél éve voltam együtt a barátnőmmel mikor szakított velem arra hivatkozva, hogy nem foglalkoztam eleget vele (bár ezzel nem értek egyet, a körülményekhez képest mindent megtettem), tehát az elfoglaltságomra hivatkozott. Jól gondolom-e, hogy ezt felnőtt embereknek meg kellett volna tudniuk oldani / áthidalni ez az időszakot? Másik dolog, hogy a szakítás nagyon megviselt. A szakítás után 2 hónapra felkerestem, hogy beszéljünk, de ezek a mondatok (részemről eléggé meglepő) hangoztak el tőle: 1. Egy férfinek minden élethelyzetben meg kell állnia a helyét és minden területen (legyen az munka, legyen az párkapcsolat) ugyanazt a "teljesítményt" kell nyújtania.2. Nincs tartásom, miért keresem meg addig, ameddig van bennem még érzelem. Ez normális? Mert szerintem ez gyerekes és érzelmi intelligencia az nem sok van.
2019. aug. 5. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Baromi gyerekes és nem sok fogalma van a párkapcsolatokról. Szerintem ez egy olyan kapcsolat volt amibe te 110%-ot raktál bele, ő meg konkrétan a nagy semmit. Sajnos nagyon sok ilyen ember van, elvárás az van bőven de ők maguk szó szerint semmit nem tudnak a kapcsolatba adni.

Annyira alap dolog egy kapcsolatban egy normális embernek, hogy ha a párom belerakja azt, hogy 2 munkahely mellett is törődik velem amennyit tud akkor én belerakom azt, hogy türelmes vagyok és kibírom azt a kis időt amíg ő keveset ér rá.

A te párod egyszerűen csak alkalmatlan bármilyen kapcsolatra. Tipikus kishercegnő akinek csak elvárásai vannak, de semmit nem tud cserébe nyújtani.

2019. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy a szakításig nem voltak arra utaló jelek, hogy az exed egy tipikus kis önimádó, önző, idióta pitscha. Ezek után tényleg bolond vagy, ha valaha is keresed.
2019. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!