Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen normális viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen normális viselkedés?

Figyelt kérdés

A férfi akivel ismerkedek egy ideje és már az is megtortent, aminek meg kell történnie, teljesen be van zsongva. Néha olyan hirtelen, hogy követni sem tudom. Amint nyilvanossagtol elzart helyre érünk, azonnal "rám veti" magát. Megolel, végig tapiz, mindenhol csókolgat, fogdos elég intim módon, van hogy felkap csak úgy. Azt mondja, hogy azért, mert megveszik értem, annyira kíván fizikailag. Azt tudni kell, hogy nem vagyok olyan jó csaj, sőt alig kezd velem valaki, az sem gondolja komolyan. Ezért fura nekem. Én a 20as évem közepén járok, ő a 30as évei végén. Szóval azt sem mondhatnám, hogy a kora miatt bolondos. Olyan, mintha hiperaktív lenne.

Aggódnom kellene? Normális az ilyen viselkedés?


2019. máj. 26. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Csinált olyat, amit te nem szerettél volna és tudta ezt?

Szóltál már rá, hogy álljon le és nem tette?


Amíg mindkettőre 'nem' a válasz, addig nincs min parázni.

2019. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóltam már, hogy lassitson, akkor leallt kB 5 percre, majd ismét belebujt a kisördög.


Számomra kicsit hihetetlen, hogy én hozom ezt ki belőle, szerintem nem rendelkeznek ilyen tulajdonsaggal. Inkább tunik egy hiperaktív gyereknek.

2019. máj. 26. 22:46
 3/7 A kérdező kommentje:
*én nem rendelkezek
2019. máj. 26. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Én inkább azt mondanám, hogy eddig nem volt lehetősége erre és most kiéli magát, ha már az elmúlt években nem sikerült.


Amennyiben ez neked rossz, akkor küldd el. Ellenkező esetben ne agyald túl és élvezd a dolgot.

2019. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltak kapcsolatai, így nem értem. De köszönöm a hozzaszolasokat. Lehet én vagyok már túl savanyú...
2019. máj. 26. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
O szerelmes beled. Ez adja az energiatobbletet. Szerintem orulj neki.
2019. máj. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kanos és örül, hogy nem a keze van neki, be tudja pótolni, ha eddig nem volt nője. Majd lehiggad. Csak kérdés, hogy utána hogy fog hozzád állni, ha már nem csak a testiség fogja hajtani...
2019. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!