Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiaknak tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg csak hetek múlva kezd fÁJNI a nő hiánya szakitás után?

Figyelt kérdés
Olvastam hoy a nők azonal megzuhannak, a férfiak meg szakítás után elvannak a kis világukba, majd hetekkel később hasít beléjük

tegnapelőtt 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy rohadt nagy hülyeség.
tegnapelőtt 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem feltétlenül.
tegnapelőtt 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szakítás után sokáig fáj és egyre jobban enyhül. De nincsen felszabadulás érzés szakítás után
tegnapelőtt 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ ki szakít kivel.
tegnapelőtt 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Nekem minden szakításom ilyen volt, de nem is hetek, hanem hónapok után zuhantam meg...

Első komolyabb kapcsolatom 3évig tartott... mikor szakított velem a csaj, még szinte mondhatni eufórikus állapotban voltam... kb 2hónappal később kezdett el hiányozni, és szenvedtem kb fél évet...


Második komoly kapcsolatom 7évig tartott, mikor szakított, szintén nagyon örültem, egyből mentem csajozni élveutem a szingliséget, aztán kb 2-3hónap múlva megzuhantam, akkor még próbáltam is visszaszerezni...


Most élem a 3.ilyet... most 8évig voltunk együtt, most nem voltam már boldog mikor szétmentünk, de azt hittem nem érdekel az egész... most így 4hónappra rá, komolyan kell keresnem reggelente az indokot, hogy kikeljek az ágyból egyáltalán...

tegnapelőtt 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 os es nálad szerinted miért csak hónapok múlva tör rád hogy hiányzik?
tegnapelőtt 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Ezt csak a lapátra tett csajok találták ki a maguk megnyugtatására.
tegnapelőtt 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
25%
Igen. A férfi a megoldások embere. Ha azonnal rátörne és földbe döngölné a kudarc élménye, nem tudna a feladatra koncentrálni. Ezért sokszor csak hetek múltán esik le neki, hogy hú, most szomorkodni illene. De akkor aztán istenesen le tud esni, ha komoly volt a dolog.
tegnapelőtt 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Ez attól függ. Van olyan szakításom, ahol engem dobtak és két napig fájt és van olyan, ami 15 éve történt és most is fáj picit.


Az úgy lehet igaz, hogyha senki nincs, akkor kb 3 hónap az az időtartam (egységesen mindkét nemnél), amikor az érzelmi elhanyagoltság kiütközik, de korántsem azért mert az előző fáj, hanem azért mert nincs senki. Ha van valaki, akkor ilyen nincs.

tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom szakított veled a pasid, és abba reménykedsz később majd hiányzol neki. Nem akarlak elszomorítani, de ez korántsem biztos, hogy így lesz. Lehet hamar talál magának mást, vagy épp kalandozgatni fog. Mert erre van szüksége. Ha két ember szakít, az nem ok nélkül szokott történni, lépj túl rajta.
tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!