Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiaknak szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak szakítás után mennyi idővel kezd el hiányozni a nő?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy hiányozni kezd. Attól függ, ki szakított, miért lett vége, nennyit voltak együtt, stb.
2021. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha én szakítok a nővel akkor nem 'hiányzik' kifejezetten, hiszen okkal szakítottam. Akkor a sebek begyógyulása kezdődik meg, és az enyhül fokozatosan. Előző barátnőm eléggé lelki bántalmazó személy volt, egy év után szakítottam vele, és olyan 4-5 hónap volt, mire elengedtem az egészet és túllettem rajta.

Amikor meg velem szakítottak akkor rögtön hiányzott, és az kezdett el idővel múlni.

Vagy nem tudom pontosan hogyan kell értelmezni a kérdést. Szakítunk, eltelik 2 hét, és egyszer csak rájövök, hogy nincs mellettem és hiányzik, vagy mi? Másoknál így működik?

2021. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Van, aki sohaxddd
2021. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, van olyan 2., aki először megkönnyebbül, fellélegzik, hogy szabad. Aztán pár hét, hónap után ez lecseng és lecsap a szakítás fájdalma, a hiány. Főleg olyanoknál jellemző akik a kapcsolatukban nagy önbizalmat magukra szedtek és azt hiszik most már mindenkinek ők kellenek és a párjuk már nem elég. Aztán amikor jönnek a pofonok, visszautasítások sora elkezd hiányozni a biztos pont aki volt és szerette.

De szerintem egy bántalmazó kapcsolatból is ilyen érzés kilépni.

2021. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Amikor szakításra került a sor soha nem néztem vissza, igaz olyan típusú férfi vagyok hogy piszlicsáré dolgok miatt nem szakítok. olyan esetben amikor a partnerem szakított velem, ráadásul teljesen váratlanul, ott volt 1-2 hét amíg nehezen találtam a helyem, néhány nap alkoholizálás megtette a hatását, sikerült elengedni.

Szerencsére nagyon könnyen ismerkedek, nem jelent problémát találni az ex helyett, de sajnos a gyors váltások során önkéntelenül összehasonlítja az ember a partnereit és ha valami nem stimmel elsőre akkor sokkal gyorsabban tovább lép, nem akar mindent elölről kezdeni ami már működött egyszer.

2021. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Fajna az igazsag, igy marad a lepontozas.
2021. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

5 vagyok.

Amit a 4 válaszoló írt abban van igazság. Általában az a férfi szokta nyalogatni a sebeit szakítás után aki a múltban ragad és nem érez magában annyi bátorságot hogy másnál kezdeményezzen. Ha bepróbálkozik másnál és felsül, megvezetik, kihasználják akkor felértékelődik mindaz amit korábban megkapott, ilyenkor önkéntelenül is visszavágyik az ember arra amit korábban már megtapasztalt, de akkor nem volt neki elég.

Nekem inkább az volt a problémám a hosszabb kapcsolataim után, hogy gyorsan elfogyasztottam 3-4 barátnőt, mert mindegyiket az exemhez hasonlítottam és igazából esélyt sem adtam nekik, ha valami nem stimmelt akkor repült és kerestem a következőt. Nem voltam megalkuvó és sajnos gyakran nem becsültem meg a partnereimet. Ezek a nők segítettek nekem visszaadni az önbizalmamat, viszont nem sokat kaptak cserébe, nem vagyok büszke arra a korszakomra.

2021. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!