Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított velem mert lenyírattam a hosszú hajam, ez most komoly ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
tegnap 14:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%

Ha jól vettem le, te vagy a nő.

Bocs, de én (szintén nőként) baromira nem tartom nőiesnek a nagyon rövid hajat, legyen bármilyen szép a viselője.

Ha te egy hosszú hajból vágattál egy "kisfiús" fazont, tökre megértem a párod. Ez azért iszonyú nagy változás.

Nekem hosazú hajú párjaim voltak sokáig, (volt, akinek én vágtam le a derékig érő haját), de előtte jelezte, hogy ezt szeretné és volt időm hozzászokni a gondolathoz.

tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Neki így tetszettél, de te más stílust szerettél volna kipróbálni. Kinek az élete ez? A tied?

Akkor ne bánd, hogy ilyen miatt dobott az egyed.

tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
Több ember hagyott el a hajad miatt vagy miért többesszámban írtad hogy emberek? Nem csak a párodról van szó?
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Ezt valami fétises pasi írta ki? Ugyanis mi nők nem használjuk a nyírás szót a hajvágásra.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23%

Basszus, itt tényleg mindenki ennyire hülye/felszínes?

Emberek, a haj visszanő! Azért ez nem olyasmi, mintha gusztustalanra hízott volna, amit csak kőkemény munkával hónapok/évek alatt lehet megoldani.


Kérdező, a legtöbb ember nem olyan, mint az exed és az itt hozzászólók többsége. Normális ember nem szakít egy előnytelen hajvágás miatt.

ma 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
80%

#25

30 kilót is hamarabb le lehet adni mint ahány év alatt a mittudomén, 3 centis haj újra a hátad fogja verdesni.

ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha te egy ember alapján ítélsz meg mindenkit, akkor egy cseppet sem vagy jobb nála.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy "kapcsolat", ahol a legelemibb dolgok sem voltak meg.

Egy valamire való kapcsolatban azért általában ismerni szoktuk egymás ízlését és véleményét. Tudjuk, hogy mi tetszik a másiknak, és tudjuk, hogy mitől irtózik.

És igen, ultragáz, amit a pasid művelt, de azért a te hozzáállásod is hagy kívánni valót maga után.


"Ha szeretsz valakit nem mindegy milyen a haja?"

Tudod, általában egy kapcsolathoz a vonzalom is hozzá tartozik. Nyilván az, hogy mennyire, az egyénenként más és más, de azért azt nem hinném el, ha te azt mondanád, hogy ne lenne olyan külső, ami taszítana.

Ettőf függetlenül eléggé túlzásnak tartom így reagálni egy hajvágásra, de önmagában az, hogy a külső vonzalomnak is van szerepe, az vitathatatlan.

Ami problémás, az a reakciója, tekintve, hogy egy ideiglenes dologról van szó. Pár hónap alatt megnő az a haj, ezért hülyeség egy kapcsolatot eldobni. Bár szerintem azért itt más problémák is voltak.

Nem lehet, hogy igazából már eleve haldolott ez a kapcsolat, és ez csak egy utolsó lökés volt? Nem lehet, hogy tudtad nagyon jól, hogy utálja a rövid hajat, és te meg azért vágattad le, hogy bosszantsd vele?

Ha tényleg semmi más nem áll a dolog mögött, akkor meg jobb is, hogy megszabadultál tőle. Feltételezzünk egy egyébként normális, harmonikus párkapcsolatot! Normális körülmények között legrosszabb esetben is az van, hogy megbeszéljük, hogy bocsi, de nekem ez nagyon nem jön be, légyszi, legközelebb ne csináld ilyenre. Aztán persze a másik félnek is joga van azt mondani, hogy "nekem meg ez tetszik, és rohadtul nem szólhatsz bele, hogy milyen a hajam (vagy akármim)", de normális körülmények között azért ki szokott alakulni egy egészséges kompromisszum.

Nekem például a halálom a féloldalt lenyírt haj, főleg, ha nem is szimmetrikusan van lenyírva. Ismerek is látásból ilyen nőt, egyszerűen taszítónak találom. (És bocs mindnekitől, akinek meg tetszik, természetesen ez csak az én egyéni véleményem.) De ha mondjuk barátnőm ilyenné nyíratná a haját, az biztos, hogy le lennék sokkolódva, és egész biztos, hogy sokat veszítene a vonzerejéből, de eszem ágába nem jutna szakítani. Valószínűleg az lenne, hogy megpróbálnám vele megbeszélni, hogy azért legközelebb kissé kevésbé drasztikus változtatásokat eszközöljön.


Akik meg a súllyal hozakodnak elő, azért van néhány jelentős különbség. Mondjuk 30 kiló túlsúly nem egy délután alatt rakódik le. Ellenben egy hajvágás néhány perc. És amúgy extrém ritka, ha valaki 30 kilót le tud annyi idő alatt adni, amennyi idő alatt a haja megnő 10 centit.

De egyébként ha mondjuk barátnőm tegnapról mára hirtelen 65 helyett 95 kiló lenne, nem az lenne az első dolgom, hogy akkor rögvest szakítsunk.

ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!