Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított velem mert lenyírattam a hosszú hajam, ez most komoly ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
tegnap 14:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És igen az ok hogy nem volt neki nőies
tegnap 14:32
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

"Ha szeretsz valakit nem mindegy milyen a haja? Ez nagyon gaz"

ha szeretsz valakit, nem mindegy, hogy 65 kiló vagy 190 ?

nem mindegy.

tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%
(mondjuk ahol csak úgy kisétálsz a kapcsolatból, ott nyilván nincs szerelem/szeretet)
tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%
#12 pont ezt akartam írni én is, nagyon nem mindegy. Meg ha szereted is a másikat, ha egyszer elveszik a vonzalom akkor onnantóp halott a kapcsolat.
tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen semmi joga beleszólni, hogy te milyen hajjal akarsz élni.Ahhoz viszont joga van, hogy ne tetsszen neki és ne kelljen azt néznie, ami számára kiábrándító.Lépj tovább.
tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjuk már! Hova van az írva, hogy egy kommersz kapcsolaton belül mindent el kell fogadni? Én azt a személyt választottam akit anno megismertem. Baleset vagy egyéb külső körülmény az más, de egy elhízás, egy negatív, külsőt érintő változás az akár lehet szakító ok. Nekem ha haza állítana egy comb tetoválással, ott annyi is lenne. Ez csak egy személyes példa volt. Ezek azok a határok, amiket ha átlépne, akkor annak vannak következményei.
tegnap 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

A párkapcsolat a vonzódásról is szól nem csak a szeretetről. Ha nem lát vonzónak, akkor csinálhatsz te bármit, nem leszel az. Levágattad a hajad annyira, hogy már nem lát vonzónak. Minden jogod megvan hogy bármikor változtathass a külsődön, persze, de egyes drasztikus változások nem tesznek jót egy kapcsolatnak.

Szerintem megkérdezhetted volna, hogy szívem hogy tetszenék ilyen hajjal? Persze nem kell az engedélye félre ne érts, csak legalább a véleményét kikérhetted volna, mielőtt egy ilyen döntést hozol, mert ez bizony elég rizikós döntés, mert itt eléggé megváltozott a külsőd.

tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Elég szokatlan tud lenni. De ha csak ezért ott hagyott akkor nem hiszem hogy sírnod kéne utána.
tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
Remélem hogy be is daueroltattad mint a 90-évek lepukkant haziasszonyai. Ennek amúgy tutira az lehetett a célja hogy a férjük ne akarjon többet rájuk mászni.
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%

"Ha szeretsz valakit nem mindegy milyen a haja? Ez nagyon gaz 😅"


Lehet, hogy úgy szeretsz bele valakibe, hogy van haja. Aztán megkopaszodik és neked már nem tetszik úgy. Azon gondolkodsz, hogy együtt maradj egy temus The Rockal életed végéig???!!! Vagy keress valaki mást, akinek beletúrsz a dús göndör barna hajába???!! Te melyiket választanád?

tegnap 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!