Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottam es igy reagal miert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam es igy reagal miert?

Figyelt kérdés

Szakitottam vele mert mar nem mukodott. Reakcioja semmi nem volt. Annyit nem modott h jo vagy de beszeljuk meg vagy nem akar szakitani vagy k*anyamat vagy h sajnalja de elfogadja vagy valamit egyaltalan kibokni. Sehogy nem reagalt. Es azota nemnis beszelunk egymassal. Miert reagalt ilyen semmit mondoan?

Felre ne ertsetek nem azt varom h konyorogjon csak szakitas elott meg nekem volt buntudatom meg ott gondolkodtam h sajnalom szegenyt probaltam megfogalmazni h kimeletes legyek. Erre meg még en dobbentem le. Most ennyire nem jelentettem en se neki semmit se h nem reagalt a szakitasra? H nem volt kepes megszolalni? Mondani legalabb 1 mondatot?



#férfi #Reagalas
tegnap 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ügyes!
tegnap 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudta, hogy szakítani fogtok, nem lepte meg és ő is úgy gondolja, hogy jobb nektek már külön.
tegnap 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
En is igy reagaltam a masodik szakitaskor. Miert is kene latnid barmilyen erzelmet ? Nem fogok a masik elott sirni, amikor kidob, nem adom meg neki azt az elegtetelt, hogy tudja, faj. Szerintem te csak azt akartad latni, hogy fontos voltal neki vagy jo par voltal, na ezt nem kaptad meg es az egod nem birja.
tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"csak szakitas elott meg nekem volt buntudatom meg ott gondolkodtam h sajnalom szegenyt probaltam megfogalmazni h kimeletes legyek."


Ezek szerint kár volt még erre is időt pocsékolni nála. Manapság amikor hosszú kapcsolatot is képesek ghostinggal zárni le az emberek, láthatod hogy ez van. Ja és nem az érzelmek hiánya a gond, hanem hogy az illető még annyit se vetett oda neki hogy oké. Vagy hogy viszlát. Manapság saját magukat árazzák be az emberek, és legkésőbb de szakításkor kijön, hogy milyen ember is valójában. De az is lehet csak lefagyott, vagy még ő volt rád megsértődve, akár régóta. Fene se tudja már. Idióták lettek az emberek, és fel lett forgatva minden emberi kapcsolat is az alja modern trendekkel.

tegnap 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 es igen jol erted mit akartam mondani. Annyit nem vetett oda h oke megertem vagy sajnalom barmi. Még utolag sem. Elmondtam h vege nem reagalt ra semmit es azota nocontact. En meg még szakitasnal is ot néztem h ne fajjon neki. Nekem is eleg szar, nem eleg h nem mukodott meg az onbecsulesem is lenyomta ezzel h nem reagalt. Mintha 1 semmi lennek vagy 1 semmi lett volna az elmult par ev
tegnap 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De miert kellett volna barmit is mondania? O szakit velem es meg en mondjam neki, hogy sajnalom, hogy ilyen voltam, jobbat erdemel meg sok boldogsagot neki, nagyon szerettem es jo volt vele? Hat ne haragudj, de miert varsz el ilyet attol, akit eldobsz, mint egy szemetet ? Biztos nem alazkodnek meg no letemre igy senkinek.
tegnap 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Es szerinted onmit erez? Szakitottal vele egy ev utan, semminek erzi magat es meg el is varod tole, hogy fenyezze az egodat?
tegnap 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elobb irtam h legalabb egy jol vamt vaby oket is mondhaott volna, nem az h semmit nem reagal. Kb mintha 1 elettelen targynak beszeltem volna. Azert ha velem szakitanak reagalok valamit, kegalabb anyit h rendben van ha igy latod jobbnak. Vagy oke vagy valami
tegnap 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
nyilván tudta, hogy nulla az önbecsülésed. Ezért sem működött.
tegnap 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert, mert te ilyen vagy, mas nem igy gondolkodik.

Szakitottal vele, valszeg egy ideig romokban lesz, ez amugy is egy megalazo helyzet ilyenkor, miert kellett volna vergodnie? Nemhogy orulnel, hogy jol fogadta, nem konyorgott, nem rendezett jelenetet meg magadat sajnalod, hogy nem adott visszajelzest. Komolyan romokban lehet az onbizalmad.

tegnap 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!