Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el így?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem, de azóta is baráti viszonyban vagyunk, legtöbbet neten beszélünk ki hogy van mit csinál ilyesmi.

De én még szeretem, ha ránézek otthon tárgyakra amihez sok jó emlék fűz akkor szinte a sírás kerülget. Nem tudom hogyan tovább.. 😭


tegnap 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy vele baráti viszonyban, hanem zárd le a kapcsolatot míg sikerül elengedned.
tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első válasszal értek egyet. Sajnos meg kell neki mondani, hogy nem akarsz haverkodni:(
tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez ilyenkor nagyon nehéz, de az első és a második válaszoló mindent leírt.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot! Ha barátok maradtok, akkor sosem vagy csak hatalmas szenvedés árán tudod majd csak túltenni magad rajta.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás törlés
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!