Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha haragszol, akkor nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha haragszol, akkor nem vagy túl a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Mondjuk lassan egy éve szakítottam, igaz, a másik se harcolt már annyira a kapcsolatért.

Azert szakítottam, mert kiderült, hogy a hátam mögött ocsmány dolgokat művelt, megcsalt és nemcsak, ki is beszélt a szexpartnereivel, akik röhögtek rajtam, hogy milyen szanalmas vagyok, meg féltékeny.

Ők tudtak rólam, de én nem tudtam róluk es az iszonyú árulásról, ami fölösleges volt, mert a “barátom” kiléphetett volna bármikor a kapcsolatunkból, nem tartotta volna vissza semmi, de rájöttem, hogy élvezte, hogy velem csúfolkodhat!

Mikor ez eszembe jut, nagyon ideges leszek és jogosan szerintem bárki ideges lenne ilyen fölösleges megalázás miatt!

Nem akarok feltenni neki kérdéseket minden válaszom megvan, nem akarom sose látni többet, de néha azon kapom magam, hogy ábrándozok arról, hogy kinyírom!

Nem volt megbosszulva amin átmentem!


tegnap 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Lattad h megcsalt (lattad a szemeddel,h a kapcsolatotok alatt legekszik veluk) vagy csak eloadtak neked h megcsalt h elvehessek toled ? Nagyon szemetek tudnak lenni az emberek es minden kapcsolatot tonkretesznek mert nem lehetett az ovek az illeto szive es serti a buszkeseguket,h teged mennyire szeret. Sokan nem tudjak elviselni,h az illeto csak szeretonek tartotta oket es kifobts okdt mint a szemetet ,teged meg igazan szeretett.
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én jöttem rá, raktam össze minden információt. Bízok magamban. Amúgy senki se pályázott rá, mint férj vagy társ, mindenházas nő csak titokban akart vele mocskolódni.

Maffiózók ezért sokkal kevesebbért nyírtak ki másokat!

tegnap 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te nőként ne akarj maffiózó lenni és ne bosszuld meg, ha már eddig nem tetted. Eltelt egy év, lépj tovább.
tegnap 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Évek után is gyűlölöm az exem meg azt a nőt is akivel kavart. Igen én is meg tudnám ölni őket csak nem akarok sittre menni. Nekem szarabb hogy a nővel együtt kellett dolgoznom....úgy szivattam meg beszólogattam neki ahogy elő van írva. Mást nem tudtam tenni.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom 4 es! A legjobb bosszú, hogy közömbösséget tettetsz, ha már egy helyen kell dolgozz a nővel!

Az fáj, ha leszarnak. Ha ők neked fájdalmat akartak okozni és máig látják, hogy te ideges vagy, adod nekik az elégtételt!

Nem tudom hogy mit lehet kezdeni a dühvel. De azt tudom hogy nem mutatnám ki. De ha kinyírnám már kimutathatnám hehe úgyse tudná továbbmesélni a trampliinak!

tegnap 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nem is szereted már, de nem dolgoztad fel a sérelmeket. Én ugyan nem haragszom már az exemre. Megbocsátottam neki, de elfelejteni soha nem fogom amiket csinált velem. Többször megütött és lelkileg terrorizált. Ezek a negatív érzések iránta szerintem soha nem fognak megszűnni, de nem haragszom már. Magamra haragszom, hogy nem volt elég önbecsülésem és bátorságom előbb otthagyni és hagytam évekig neki, hogy bántson. Nekem ez egy jó lecke volt. Ha a férjem csak egyszer is emeli a kezét, azonnal elköltözök és beadom a válást. Én ezt még egyszer soha nem engedem meg senkinek sem.
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet a sérelmeket feldolgozni?
tegnap 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Pszichológussal és idővel.
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amíg indulatokat és érzelmeket vàlt ki belőled, addig nem vagy túl rajta szàz szàzalékig.

Sok munka az még, hogy túllépj rajta!

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy a sérelmeken nem vagyok túl
tegnap 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!