Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Keressem vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Párommal szakítottunk mert mindig a játék volt az első.(napi 10-12órákat játszott) Én háttérbe szorultam. Viszont most azt érzem lehet túlreagáltam és nem jól döntöttem. Mikor együtt voltunk éreztem hogy fontos vagyok. Nem élünk együtt igy nem tudom lehet ezzel foglalta le magát. Csak kb semmit nem beszéltünk napi szinten. Mások egy megcsalás meg komolyabb dolgok miatt mennek szèt, lehet megkéne próbálnom keresni mert amugy egy rendes srác..szerintetek?
ma 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rendes srác konkrétan függő.

Ha a kapcsolatban nem te vagy az első, hanem a játék (pláne ilyen mértékben), onnan menni kell.

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom hogy függő. De nem igy volt az elején meg utána se, nem tudom mi történt..
ma 11:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt ismerősöm aki azt mondta kb megfolytottam mert mindig vártam hogy írjon hogy beszéljünk. De most csak elvárható hogy ne 3-4-5óra után irjon vissza. Mikor dolgozni volt akkor meg rendesen beszéltünk. De mihelyt haza ért kb semmit nem beszéltünk
ma 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "megbánás" csak az hogy jobb opciosd, mas pasi meg nincs.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Elszotakozhatsz vele ha akarsz mig jobb nincs. Másra nem jo
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy voltal fontos neki. Mikor lettel volna ? 12 orat jatszik, 8-at alszik, a maradek 4 oraban meg massal volt elfoglalva. Ez is legalabb olyan komoly ok a szakitasra, mint a megcsalas. Plusz ze magad ittad, hogy kommunikacio sem volt koztetek. Ezen mit akarsz megmenteni? Nincs egy jo aspektusa ennek a kapcsolatnak.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan éreztél így, miután elhanyagoltak érzelmileg.Ami sàrga,hàpog és kacsànak tűnik,az kacsa.😉
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4es: igen lehet megbántam pár dolgot de nem is akarok mást, vele is úgy indult hogy barátok leszünk mert nem akartunk kapcsolatot.
ma 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell mas? Nem kell valakivel mindig lenned. Legyel egyedul. Nem kell uj pasi, nem kell az ex, elobb tedd rendbe magad, gyaszold el a kapcsolatot. Mit gondolsz, mi valtozna, ha osszejonnetek megint? Egy szobadisz vagy nala, nem foglalkozik veled, nem halad a kapcsolat. Minek ez???
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!