Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez az egész abszurd,de valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az egész abszurd,de valami annyira megfogott a srácban,van értelme belemenni?többi lent

Figyelt kérdés

A szituáció annyi,hogy a munkahelyemen ahol dolgozok egy számomra nagyon jó képű,cuki srác jár be.

Egyből zavarba jövök ha meglátom és ez mint kiderült kölcsönös

Van hogy egy nap be jön 6x,és ezt már két hete.Epitkezesen dolgozik,azt tudom,de ma beszélgettünk is,aztán kiderült az apjával és unokatestvéreivel dolgoznak itt(az unokatestvére román,meg úgy az egész család szinte,bár rajtam nem láttam úgy,és ez számomra amúgy sem baj)

Nehezen ment a beszélgetés mert ő is és én is zavarba voltunk

Aztán később az apja jött be hogy elkerje neki a számom,és mint kiderült az apja telefonjáról írt utána nekem(nem tudom ez számít e valamit,de borzasztó helytelenül írt ami meglepett mert egy nagyon intelligens srác amúgy,de nem szeretnék előítéletes lenni)

Írtam neki,hogy beszéljünk messengeren,de írta csak az apja telefonja van nála

Itt már elgondolkoztam,hogy mennyi idős lehet vagy miért nincs neki

(Dohányboltba dolgozok amúgy,és egyébként 21nek nézem/néztem)

Annyira meg fogott benne valami,és olyan szép tekintete van.

Nem akarok egyáltalán előítéletes lenni.Az is kiderült hogy amúgy nem ide valósi, de az apja azt is elmondta,hogy marad ő miattam 🤣

Tényleg szeretném megismerni,bár én 24 vagyok

Talán a származása,az írás tudása és az hogy talán fiatalabb nem jelent semmit.Az,ahogy rá nézek és vissza néz rám abba annyi minden van,és valami elindult bennem.

Nem tudom mit tegyek.

Találkozzak vele?

Jó dumaja van egyébként,de iszonyat szégyenlős.

Megéri belebonyolodnom ebbe?létezhet,hogy egyből szerelembe estem?nem fordult még velem elő ilyen,azért nem értem a helyzetet


tegnap 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég creepy, hogy naponta 6x bejár, és már egyből maradna itt miattad úgy, hogy pár percet beszélgetetk csak, és többszáz kilométerről jött :D Számomra egyből red flag, a helyesírás pedig csak rátesz egy lapáttal, az az alapvető intelligenciához tartozik akkor is, ha külhoni magyar.
ma 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a pasi jól néz ki az se baj ha írni sem tud xd ezek a mai nők már csak ilyenek
ma 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha Romániában járt iskolába és nem magyar nyelvű volt a suli akkor nem fog tudni helyesen írni magyarul. Ettől még lehet intelligens. Biztos fiatalabb és tapasztalatlan. Adj neki egy esélyt ha ennyire bejön neked.
ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem Romániába járt suliba,Magyarországon született.

Roma bocsánat,nem román.

Szeretnék neki esélyt adni,de konkrétan telefonja sincs,az apjának meg nem fogok írogatni 😅

ma 09:46
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Huhh... bár én azért szeretem magam feljebbvalónak érezni a dohánybolti eladóknál és a segédmunkásoknál, de talán most még te is érezheted magad feljebbvalónak náluk. Ez nem a te szinted most. Analfabéta srác, egy telefont nem lehet rábízni... hogyan bíznád rá a gyerekeidet?? Putris C az egész pereputty.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Személyesen teljesen értelmes,eredeti.

Tudom,nem szabad bele menni ,egyszerűen nem értem magam.Annyira meg fogott benne valami,és bár tudnám mi a hiba bennem.

ma 10:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Szexualisan fogott meg?
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden hogy.
ma 10:35
 9/14 A kérdező kommentje:

Bár talán szexuálisan jobban,nagyon tetszik.Kisugárzása is,legszívesebben közelebb lennék hozzá

Borzasztó

ma 10:39
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Az én fiam is bukik a romákra, szexelj vele.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!