Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon félek ettől a jövőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek ettől a jövőben? Toxikus kötődés?

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves kapcsolatom. Fiatalok vagyunk még, szinte együtt nőttünk fel. Az utolsó 1 évben hideg-meleg játékot játszott velem, kb. 3 havonta megkattant és szakítani szeretett volna, ilyenkor eltűnt 10-14 napra aztán visszajött mintha mi se történt volna. Előtte-utána tökéletesen viselkedett velem, mintha nyomsa se lett volna a történteknek. Az előző 3 évben szintén, ha veszekedtünk is megbeszéltük, szeretett, jövőt szeretett volna. Aztán 5 hónappal ezelőtt szakított. Azután is sokat beszéltünk de aztán 3 hétig megszakadt a kapcsolatunk. Utána ismét keresett, velem szeretett volna lenni együtt, lefeküdtünk, utána még 5 napig úgy tett mintha szeretne majd messengeren kidobott. Az elmúlt 3 hónapban amikor tovább léptem volna valahogy mindig felbukkant. Legutóbb egy héttel ezelőtt. Akkor jöttem vissza egy utazásból (amiről nem tudott max képeken láthatta) és színházban voltam, jól éreztem magam, szóban is ki tudtam mondani hogy kezdek továbblépni. Erre megint felkeresett, hogy megbánt mindent, változni szeretne, segítsek neki. Én meg eldobtam mindent, elkezdtem reménykedni és visszaestem. Mondanom sem kell leláttamozás és hibáztatás lett a vége. Hogyan vágom el magam attól, hogy folyton reménykedjek hogy megváltozik? és hogy akkor együtt lehetünk. Rettegek attól, hogyha a jövőben lenne egy komoly kapcsolatom és akkor is rámírna valami hasonló szöveggel eldobnék mindent és rohannék vissza. Akkor is ha fejben tudom, hogy mennyire egészségtelen az egész. Volt már valaki így? Hogy tudom ezt megakadályozni?

tegnap 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

HA letiltanád mindenhonnan, nem tudna rád írni!

Csinálhatod ezt még 5 évig! Majd esetleg akkor rájössz... hogy nem változik. Tőlem aztán csináld évekig.

Voltam így, évek.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos itt csak az tud segíteni, hogy nagylevegő és kimondod vége. :(

Tiltás mindenhonnan. 3-4 hónapig, fél évig, ez nagyon nehéz lesz, de amit csinál veled az kicsit sem normális. Kihasznál. Játszik veled. Ennek véget kell vetni:(

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tiltást és no kontaktot pontosan az ilyen esetekben kéne használni. Nem minden másra, hanem pontosan ezekre az alakokra és helyzetekre! Irónikus módon általában pont nem ők kapják meg, hanem mindenki más. Ha alakulnál valakivel és megjelenne újra ő, tuti az alakulódat tiltanád le végül. Szóval ha meg akarsz szabadulni tőle végleg, akkor mély levegő, tiltás az összes elérhető platformon, és teljes no kontakt. És ezt tartsd is be következetesen, mert más kiút ebből nincs. Kivéve ha szeretsz szenvedni mert akkor vele erre nagyon jó kilátásaid vannak, ha továbbra is "maradsz vele". Csak abban az esetben meg kérlek másokat és főleg ártatlanokat ne rángassatok majd bele a játszmátokba.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,ennek nincs semmi értelme.Az évek mennek nem érdemes rá az idődet pazarolni.Sok sikert a továbblépésben.Nála jobbat érdemelsz.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!