Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ha már szakítottunk,miért jó ez neki hogy bánt engem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal,3 hete,elég csúnyán össze vesztünk aztán másnap írásban ő szakított velem,amit én is megtettem volna,csak nyilvan nem így akartam intézni.Kb 4 hónapig voltunk együtt. Mint vissza hallottam többször le is kurvázott.Ugyanoda járunk bulizni,így sajnos ott össze találkozunk,de most miatta én nem fogok nem jarni,még 1 hete ki is hívott beszélni,akkor próbált magyarázkodni nekem,jah meg számon kért én kivel smároltam mert mondták neki,pedig nem is volt semmi,meg többször oda jött hozzám,1-2 csók el is csattant,de végülis megmondtam hogy végeztünk,ő aznap este utána már egy másik lánnyal volt,és kint is többször be szólogatott nekem.Tegnap ugyanezt csinálta azzal a csajjal volt,de mégis engem figyelgetett én kivel beszélgetek,mikor indultam haza mentem a biciklimért pont ott volt a csajjal és akkor is csúnyán be szólt nekem,hogy na volt 1-2 menet?Én próbáltam nem reagálni rá,meg a csaj is rá szólt hogy ne szóljon hozzám,de csak dumált ott nekem én meg beszóltam hogy látod nem tud leszállni rólam,csaj meg hogx te se róla,pedig engem tényleg nem érdekel,ő nem hagy békén,és nem tudom miért.Még a végén hallottam hogy mindja büdös ku*va.Nem tudom miért ilyen Ugyis hiába kérdezném nem mondaná meg mi baja velem.Oké össze vesztünk de én próbáltam normálisan utána megbeszélni és lezárni.Csak ezekkel engem megbánt,én el akarom őt felejteni de így nem lehet.Valaki esetleg érti,hogy mi lehet ez a viselkedés tőle?Hisz úgy tűnik ő már tovább lépett mással van már
tegnap 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azt mondta neki, hogy megcsaltad. Sajnos elhitte, ahelyett, hogy megbeszélte volna veled. No bizalom, no kapcsolat. Azért szól be, mert fáj neki ( amit igaznak képzel, megcsalas) mert kötődött hozzád.
tegnap 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt a csókot amit mondott arra az estére értette,amikor ugyebár mi már nem voltunk együtt,azért hívott ki merthogy mondták neki.Teljesen más dolgon vesztünk össze,nem ilyesmi miatt szakítottunk,egyébként sose bízott bennem,ha valakivel beszélgettem akkor is egyből jött és veszekedett velem hogy mit csinálok,le akarom cserélni másra vagy mi van.
tegnap 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ok.Birtokolni akart. S még utána is, ezért baszta a csőrét a csók. Egója miatt. Ez nem szerelem.
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, hogy bántson.
tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!