Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mért tűnik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mért tűnik el valaki mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Párom szakítani akart nem szakítottunk majd én mondtam később hogy legyen vége és most minden közösségi oldaláról eltűnt, és nem tiltott hanem törölte magát..nem értem, azt gondoltam lehet kell neki idő..
tegnap 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

És a fontos egyenlő a szerelemmel, vagy a szeretettel? NEM!

Miért nem opció, hogy mivel nem működött a párkapcsolat most azon akar túllépni? Vagy akár, hogy inkább maga a párkapcsolat mivoltához ragaszkodik mint hozzád konkrétan, az fontos inkább neki, hogy ne legyen egyedül? Lehet hiphop talál más lányt mert neki kell barátnő, de mivel te már nem vagy jó neki így vált? Na de ha szerelmes is beléd még azzal tisztában kéne lenned, hogy a szerelem kevés!

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!