Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után (nem beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után (nem beszéltek egy ideje) torlitek mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Legyen kortól - nemtől független. Egy jó ideje nem kerestek egymást, nem tartjátok már a kapcsolatot, torlitek a másikat? Én úgy vagyok ezzel, hogy igen. Nem tartjuk a kontaktot, de viszont bármi amit pótoltam megnezte.
2022. márc. 16. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem csúnyán váltunk el, nem törlöm, hiszen attól még ismerem.
2022. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A volt osztálytársaimmal, évfolyamtársaimmal se tartom a kapcsolatot, de őket se törlöm. Elférnek, enni nem kérnek.
2022. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem beszélünk akkor nem zavar vagy még egy-egy boldog szülinapot/névnapot is belefér. Ilyen esetben nem törlöm mert szerintem irtó gyerekes és bunkóság. Viszont ha zaklatna, folyton írogatna akkor már törölném.
2022. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
AZONNAL.
2022. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én töröltem az exeimet, a beszélgetéseket, közös képeket, mert idáig minden pasim féltékenykedett, a férjem a telefonomat is áttúrta, nincs szükségem vitákra.
2022. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Három exemmel kb barátok vagyunk, 1 exemmel csak akkor beszélek, ha nagyon kell (közös gyerekeink vannak) de felköszöntöm a szülinapján meg ünnepeken. Egy exem tiltott le végleg mindenhonnan, ennek 20 éve, de azóta se oldotta fel.
2022. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is csak az aktualis barátom miatt kell minden ilyesmit tiltanom törölnöm de még ferfi üzleti kapcsolataimat is(pl vannak akikre számíthatok sb). Mert ne beszéljek ferfiakkal alapon.


Az exem is betegesen feltekeny.

A mostani barátom is.


Lassan kolostorba is mehetnék mellettük

2022. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A viharos szakításokat törlöm. Többi marad.
2022. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapesetben nem. Az életem része volt, sőt, lehet, hogy szakítás után is az marad, és nem feltétlen kényszerűségből.

Persze ha valami nagyon rossz dolog történt volna köztünk, és nulla tisztelet maradt volna bennünk egymás iránt, az más lenne, de ilyen szakításom még nem volt.

2022. márc. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, aki ilyenkor instant kidob, tilt, de ő azért csinálja, mert így tudja magát továbblökdösni, hogy nem néz vissza, stb. De volt egy olyan szakítása, ami után a srác írt neki részegen és kb felelősségre vonta hogy az ő hibája volt minden. Ráadásul ő nagy szerelme volt. Szóval ezek után azt hiszem megértem hogy így védekezik. Én a követést szoktam leállítani, hogy legalább a hírfolyam ne dobálja fel, ha már a hülye messenger folyamatosan ott tartja a nevét/ ikon buborékját nyilván mert régen vele beszéltem a legtöbbet...

Ami érdekes, hogy én pl az exem elől akarom elrejteni a dolgaimat, instán ha nagy ritkán kiteszek egy sztorit, úgy állítom be hogy ne lássa.. nem tudom megmondani miért, más pont fordítva csinálja :D

2022. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!