Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tiltottam mindenhonnan, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottam mindenhonnan, ilyen esetben is gyerekes dolog?

Figyelt kérdés

Atvert, semmibe vett, minden fontosabb volt neki, massal kavart, sosem dicsert, mindig beszolt, megalazott. Egyszer csak betelt a pohar, kidobtam a dolgait, szamat tiltottam, meg sem beszeltem vele, mert ugy gondoltam, nincsen mirol.


Ez igy gyerekes?


2021. jan. 11. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó
2021. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Sztem ebben az esetben is gyerekes. Azért attól nem esik le az aranygyűrű az ujjadról, hogy szólj neki, hogy vége, és utána tiltod.
2021. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítás után semmilyen esetben sem gyerekes tiltani a másikat. Kész, le van zárva, mi a fszomért legyen az a követendő példa, hogy nézegessük a kapcsolat hulláját meg eljátsszuk, hogy milyen kibszott jó barátok maradunk? Szánalmas ez a mentalitás, semmi baj azzal, ha valaki így zárja le a sztorit.
2021. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki azt akarja, hogy foglalkozzanak vele, annak tuti tipp: ne szakíts vagy ne legyél egy görény, akivel nem érdemes maradni és akkor lesz veled foglalkozva. Nem a kapcsolat lezárta után kell kikérni magadnak, ha a másik szarik rád.
2021. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, jól tetted.
2021. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A tiltás SOHA nem gyerekes dolog, hanem egy olyan szuverén döntés, amihez mindenkinek joga van, ha szükségét érzi, és amit senki másnak nincs joga megkérdőjelezni.
2021. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes dolog tiltani azt, akit ki akarunk zárni az életünkből.
2021. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tiltottam az excsajom persze jelezte milyen szánalmas és gyerekes. A hazugságai nem voltak azok :)

Jól tetted!

2021. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!