Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak szakítottak már mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szakítottak már mert kiderült a nőjük túl büdöset kakilt vagy sokat fingott?

Figyelt kérdés

szept. 9. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenről még nem halottam . Sokan hozzászoknak a sajat xar szagulhoz es csak maset erzik budosnek.
szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha szándékosan előttem fingana jó nagyokat, biztos illúzióromboló lenne. És nem kell itt azzal jönni, hogy jaj de hát ez természetes dolog, nem szabad visszatartani! Én még soha nem fingottam direkt más orra alá. Kultúra!
szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő is aki nem szarik büdöset?
szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha mellettem csinálja többször és hiába szólok rá, akkor biztos hamar kidobnám. Nekem nem kellene ilyen nők...
szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden nő fingik és kakál. Ugyanolyan büdöset mint a férfiak, legfeljebb kicsit kajafüggő. Az intelligens, kulturált olyan diszkréten csinálja, hogy lehetőleg ne vedd észre. És ez az ő elvárása is.


A mások előtt szándékosan fingás gyerekesség és bunkóság.

szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A "nagy szerviz" mindenkinek büdös!Ugy tudom a hústól sokkal büdösebb.

Egy nőnek sem hallottam még, hogy fingott volna.A nejemet sem az

50 év alatt de engem sem hallhatott.Normális, kulturált ember nem fingogat társaságban.

szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!