Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, mert kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, mert kiderült hogy drága pénzekért szexchatel(pár napja írtam ki erről kérdést). Kiderült, 2 nap múlva fèrjes csajhoz ment már. Borítsam a bilit?

Figyelt kérdés

5 napja volt, összeomlottam, nem talàlom a helyem. Összetörtem, nem értem azóta sem minek kellett ilyenért kockára tenni a kapcsolatunkat. Minden napom végigsírom, ezzel kelek-fekszem, szenvedek mint a kutya.

Mindekőzben ő éli világát, 2 napra a szakítás után egy férjezett-kisgyerekes csajhoz ment fel a lakásukra, akivel régen lefeküdt.. ez mèg hiányzott, az őrület határán vagyok kb.. nem tudom leírni szavakkal milyen poklokat élek át jelenleg..

neki semmi baja!

A kérdésem, megérdemelné ő hogy szenvedjen, meg a kis ku****a is hogy fél éve házas aztán az expalijàt hívogatja fel...te elmondanád a kedves férjnek hogy mit művel az asszonyka a háta mögött?


2021. ápr. 13. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Hozd a férj tudtára, megérdemli hogy tudja!
Hagyd az egészet, legyen csak szerető az exed, aztán majd szenvedjen ő
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha van megingathatatlan bizonyítékod, csak akkor! Egyéb esetben magadból csinálsz mégnagyobb hülyét.
2021. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Így van, legyen nagyon jó bizonyítékod, ne járasd le magad.
2021. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
AJJ basszus. Sajnálom. 😞Emlékszem a korábbi kérdésedre. Ha úgy jobban érzed magad, akkor mondd el. De nyugi, megkapja majd a büntetését ez a csótány exed az élettől. Neked meg lesz rendes párod.
2021. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%

Én mindig csaltam a barátnőimet.

Emlékszem első feleségem,még az esküvő napján is megcsaltam az egyik csinos pincércsajjal.Vele annyira jó volt hogy többször is összejártunk, az esküvő után.

34F

2021. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
4. Ennek mi értelme? Szerinted ezeket ki hiszi el? Az ilyen tinifantáziákat?
2021. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2021. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg nem éri meg foglalkoznod vele a továbbiakban.
2021. ápr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Az tenyleg rossz, aki minden nőt észrevesz, csak a mellette levőt nem.
2021. ápr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd a francba. Had élje világát. Szakítottatok, úgyhogy mostmár semmi közötök egymáshoz. A kis egódat ne bosszúval akard gyógyítgatni.
2021. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha betonbiztos bizonyítékod van.


Nagyon nehéz a megcsalásra és egyéb párkapcsolati gondokra (pl. önző, nárcisztikus emberrel van együtt) figyelmeztetni még a legjobb barátot is. Ha te az ex-szerepben vagy, akkor még nehezebb, hiszen alapból hátrányból indulsz azt illetően, mennyire ad a szavadra.


Amíg valaki a párjának, feleségének akar hinni, addig neki fog hinni, és mindenki mást rossznak, irigynek nevez. Nem látja meg a fától az erdőt. Így nem biztos, hogy a csaj férje neked hinne. Lehet, hogy a csaj már előre kitalált valamiféle alibit, de lebuktatás után is nagyon jól ki tudná magát magyarázni.

2021. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!