Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő van aközött hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő van aközött hogy az ember elhatározza hogy szakít és ténylegesen meg is teszi?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek más, de saját tapasztalataid alapján neked mennyi az idő

aug. 31. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Bő két évvel ezelőtt gondoltam ki, még mindig hezitálok. F
aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem? max félóra
aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Attol függ mit nyerek a kapcsolatból.

Van akivel azonnal szakítok (pl nem vagyok szerelmes, a másik púp a hátamon, esetleg sunyi is van is a számláján, stb. ezt ugy 2 napig higgadtan átgondolom magamban és utána szakítok is visszaút nincs.

Vagy másvalakivel meg azt látom hogy azért az egyedüllétnél még jobb és akkor húzom.

aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Hú nem tudom, évek voltak
aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer nekem egybeesett a 2 pillanat, mert olyat csinált, ami azonnali szakítást jelentett.

A második barátnőmnél pár hét volt, a harmadiknál kb. 1 hétig őrlődtem.

aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindig sikerült pár nap alatt átgondolni és eldönteni. Megkönnyebbültem utána.
aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Rövidebb kapcsolatoknál (néhány hónapos) pár nap volt, hosszabbnál (9 év) fél évet gonolkodtam.
szept. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
5 éve ezen gondolkodom😀
szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a gyerekek és a közös ház miatt hosszabb idő volt, 3 év, míg el nem döntöttem ténylegesen, hogy válni akarok, addig küzdöttem, hogy működtessem valahogy a házasságot, de mivel egyedül dolgoztam rajta, már bánom, hogy eddig halogattam.

Követkető párkapcsolatban pár hónap volt, míg ténylegesen léptem, de ez eleve rövidebb kapcsolat is volt és nehéz volt "megszabadulni" az embertől, több okból is. Lényegében azért halogattam a döntést, mert tudtam, hogy nincs hova mennie, se munkája, se félretett pénze és annyi emberi jóérzés volt bennem, hogy nem akartam utcára tenni. De az utolsó 4hónapban már semmi nem tartott mellette ezen kívül, csak élősködött rajtam.

Szerintem azon is múlik, hogy mennyi ideig gondolkozik ezen az ember, hogy előtte már mennyi időt és energiát ölt a kapcsolatba. Illetve, hogy a párja mit tesz bele.

szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Az a tapasztalatom, hogy a gondolat felmerült, akkor onnantól tulajdonképpen vége. Lehet bele időt és energiát ölni, de nem véletlenül akarsz szakítani. Felesleges időpazarlás, kár érte.
szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!