Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem érti meg, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti meg, hogy nincs tovabb? Mit tanácsoltok mi legyen?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden de lehet így is hosszú lesz.


Lényeg, 4 éve vagyunk együtt, van egy gyerekünk, terhességem borzasztó volt miatta. Gyerek születése óta még rosszabb. Ő mindent a hormonjaimra fog biztos azért vagyok ilyen.



Háztartásba nem segít, ha nagy nehezen is segít mondja, hogy : "tudod az embernek rá kell szánnia magát" ...

Minden apróságon felkapja a vizet, amit arra fog, hogy fáradt, vagy ideges a meló miatt.


Pár hete volt egy nagy veszekedés. Akkor mondtam, hogy szakítani akarok. Elmondtam az okát. Nem vagyok mellette boldog, semmit nem lehet vele normalisan megbeszélni mert meghallja, de nem fogja fel a dolgokat. A vége az lett hogy adtam még egy esélyt. Mondtam neki ha ezt elbassza akkor vége.


Pár napja megakartam vele ujra beszélni a dolgokat tettem még egy próbát, hogy kezdjük előröl mintha most ismerkednénk stb. Nem akarta azt mondta halasszuk hétvégére addig hallani se akar ilyesmiről.



Na elbaszta mert kövi napra rá veszekedtünk... és nem érti meg, hogy nem akarok tőle tovább semmit. Jön azzal, hogy de a gyerek apa nélkül fog felnőni. Mondtam neki inkább mint egy olyan családba ahol apa anya ölik egymást. Milyen példát látna. Plusz engem folyton felidegesít az meg átragad a gyerekre.... én nem fogom se magam se a gyerekem tönkre tenni miatta....



Veszekedés közben a fejemhez vágta, hogy a gyereket viszi magával. Hát nem értem mit képzel, egy pár hónapos gyereket hova akar vinni az anyjátol.Akkor, hogy megbánta, hogy gyereket akart tőlem. Minden ilyet a fejemhez vágot.


Ezek után én tényleg nem látom értelmét annak, hogy tovább probalkozzunk. Ő nem érti meg,ezek után is bújik... mondja ő szeret, mindent megtesz értünk stb...


Nem érti meg, hogy nem bírok tovább mellette lenni és nem csak miattam akarok szakítani hanem a gyerek miatt is, neki is jobb lesz.


Nem kérem, hogy azzonnal tűnjön el innen. Meglehet ezt szépen is oldani, békében elválni. De ha ő továbbra sem érti meg akkor ennek csúnya vége lehet amit nem akarok.


Semmi nem olyan mint volt terhességem előtt.



aug. 22. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért bújik, mert betojt, hogy szélnek lesz eresztve.

A pár hónapos gyereket nincs bíróság, aki neki ítélné. Amúgy apukák nagyobb gyerekek esetén is csak fenyegetőznek ezzel - apukának hogy tetszene mellőle dolgozni járni, csókolom? 0-24 gyereket nevelni? Jól hangzik, de ennyi.

aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én nem akarok nagyon okos lenni, de egy ilyen férfi mint a párod nem hiszem el hogy nem adta egyértelmű jelét, hogy később "ilyen" lesz. Ez a nesze semmi fogd meg jól. Én csak szerencsétlen gyereket sajnálom a történetedből.
aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Naív és szerelmes voltam ezt már beláttam egy ideje. Úgy ismertem meg mint aki úgy gondolkodik mint én, láttam, hogy vannak (javítható) hibái de a rossz családi hátterének tudtam be, ő másnak látszott, reménykedtem ő más, majd közösen fejlődünk. Bebuktam

Tanultam belőle egy életre.

aug. 22. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hogy valami tanácsféleséget is adjak, egy jó mediátorba nem gondolkoztatok? Én láttam már csodákat, esetleg az egy utolsó utáni próbát megérne. Ha meg úgy látod és érzed, hogy a kapcsolat menthetetlen, engedd el. Feltételezem a 30-as éveid elején/közepén járhatsz, ahhoz még nagyon fiatal vagy, hogy egy rossz párkapcsolatban tengődj egész életedben. Regisztrálj tinderre/badoora vagy biztos vannak helyes kollégák a környezetedben. Kicsi fodrász, enyhe smink kis sport /ésvagy diéta és máris jobban érzed magad a bőrödben.
aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!