Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lenne a legkönnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne a legkönnyebb elengedni? Várjak még hátha vagy inkább hagyjam had döntse el magában?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt az alatt az 5 év alatt mindent együtt terveztünk együtt építettük a jövőnket, most lassan 2 hónapja hogy szakított vannak rosszabb napok mikor borzalmasan fáj a hiánya és vannak jobbak

Mikor felhozom neki az újra kezdést mindig a talán, nem tudom, lehet válaszokat kapom. De ha azt mondom neki hogy inkább hagyjuk a dolgot legyen boldog akkor viszakozik és próbál úgy fogalmazni hogy lehet még több. Azt nem akarja hogy eltűnjek teljesen mert maga se tudja még mit akar, és fél hogy rossz döntést hozott. De ennek igy szerintem semmi értelme, igazából pár szót beszélünk naponta, de ebből én nem hiszem hogy lehetne már több csak valamiért maga mellett tart. Tanács esetleg hogy hogyan próbáljam elengedni? A dolgoban még annyi a fontos hogy én még nagyon szeretem de ő már saját bevallása szerint engem nem. Ezért nem is értem az egészet. 24L 27F



aug. 9. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért tart maga mellett mert még nincsen újabb jobb pina. Amint lesz, magasról tesz a fejedre. De amíg ezt nem vagy hajlandó megérteni, addig hiába írunk bármit.
aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ami nem megy nem kell erőltetni,lépj túl rajta.
aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha komolyan el akarnád engedni, akkor elhatározod, hogy mostantól az lesz amit elhatároztam.

Ehelyett Te másnak a kezébe adod az irányitást, majd tőle függ, hogy milyen lesz ez a kapcsolat akar vagy nem akar, ha igen akkor jó, akkor visszamegyek.

Igazából be kellene látni, hogy az amit kapsz tőle nem szerelem, sem szeretet, sem más, valami ami jó ha van szex amiért nem kell fizetni, de ez nem boldogság.

Ha körbenézel és megneveznéd, leirnád-e, hogy mit látsz mintának amit szeretnél te is érezni, a tiéd ezzel a sráccal olyan?

Kövess egy mintát amit szeretnél ami szerinted a szeretet, boldogság, stb modelje, és ha ez nem olyan akkor ne ragaszkodj ahhoz, amitől nem vagy boldog. Ez nem az hidd el. A hogyan mindenkinél más, több ezer elengedés technika van, nézz körbe a neten a google ird be akár meditációval mantrákkal megerősitésekkel, komoly elhatározás kell, és kérj segitséget valakitől aki kitart veled, hogy ne menj hozzá vissza, mert folyton ezt a mintát fogod az életedben követni, amitől azt hiszed, hogy jó. NÉzd meg a szüleid hogy fejezték ki a szeretetüket, milyen volt közöttük a dinamika mit vettél át tőlük stb.

aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne várj arra, hogy majd meggondolja magát, mert ez egy kiszolgáltatott helyzet és sérülsz benne. Mi van ha egy hónap múlva újrakezditek? Nem fogsz mindig attól rettegni, hogy bármikor benyögheti, hogy mégsem szeret? Ne engedd át a döntést az életed felett. Rákényszeríteni a szeretetre pedig ha nincs, akkor nem fogod tudni.


Tudom, hogy nagyon nehéz, és sajnálom, de szépen zárd le az egészet. Az a legjobb ha nem maradtok kapcsolatban mert akkor csak fenntartja a reményt, lehetetlenné teszi a lezárás. Gyászold meg, aztán foglalkozz magaddal, a barátaiddal, érezd jól magad, fedezz fel új hobbikat, ismerj meg új embereket. Ismerd meg önmagad és fejleszd. Ha nagyon nem megy, akkor nyugodtan menj el egy pszichológushoz, az ő dolga, hogy átsegítsen ilyeneken.


Kitartást és küldök egy ölelést ezekre a nehéz időkre! <3

aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez, amit az exed csinál, rettenetesen önző dolog. Valójában megállás nélkül kínoz azzal, hogy bár nem kellesz neki, de nem enged továbblépni. Ráadásul amíg a közelében vagy, elérhető vagy, nem is fog döntést hozni, mert nincs meg az a távolsága, rálátása a kapcsolatra, hogy át tudja gondolni az érzéseit. Ha jót akarsz magadnak, megszakítasz vele minden kapcsolatot - udvariasan, kedvesen az értésére adod, hogy neked ez így nem jó, és ne keressen többet. Aztán ha végül mégis úgy dönt, hogy nem akar elveszíteni, majd úgyis megkeres. Te meg addig is próbálj továbblépni, mert ezzel csak ártasz magadnak.
aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!