Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után még mindig egyedül. Én lennék a probléma?

Figyelt kérdés

Már 2 és fél éve történt az eset. Még mindig nem vagyok túl rajta teljesen. Neki azóta már van kapcsolata, nekem még mindig nincs. Próbáltam ismerkedni, de mindenki látta rajtam hogy csak az ő elfelejtésére kell, mert valamilyen szinten még mindig ragaszkodom hozzá. Talán még mindig szeretem őt. De ő már nyilván nem, már eszébe se jutok.

Velem van a gond?

21/l



aug. 1. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Biztos hülyeséget írok de nekem bevált. Elősször én is nagyon magam alatt voltam. De utána eljártam sok buliba kicsit ittam és ellazultam és kavartam pár csajjal. És minél többel kavartam annál jobban felejtettem és nem annyira érdekelt. A végén eljutottam oda h egyáltalán nem érdekelt és utána lett is boldog kapcsolatom a mai napig.

Szval akkor is menj szorakozó helyre vagy olyan közössegbe amit te szeretsz és ismerkedj minél több pasival,nem kell kavarni vele, csak beszélgessetek és majd kialakul valami.

aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gergelice16 ***** válasza:
51%
#11 Ha elmegy bulizni, pihenni, megtapasztalja azt, hogy a pasi nélkül is szép az élet, az tényleg segíthet. De ha elmegy piálni, majd a csalódottsága miatt lefekszik részegen néhány vadidegennel, az nem segít, hanem sokkal inkább tönkreteszi őt. Sanszos azért van annyira rosszul, mert az előző barátjával is lefeküdt. A szex nem csak egy játék, komoly lelki oldala van, amivel ha nem foglalkozol, életre szóló sebeket okoz, mégha akkor is, ha ezt sokan nem is tudatosítják, vagy csak tagadásban élnek.
aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy nem feküdtünk le. Én nem akartam. Ezért is romlott met szerintem a kapcsolatunk. De attól még szerettem őt, csak még nem voltam felkészülve az első alkalomra.
aug. 19. 12:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!