Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után medig tart az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után medig tart az elviselhetetlen fájdalom?

Figyelt kérdés
Nem a csendes apátiára gondolok, meg a szomorkodásra, hanem amikor annyira fáj, hogy úgy érzed, belehalsz. Az az időszak, amikor szinte fizikailag fáj a másik hiánya.
júl. 31. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél másképp, eltér az időszak, de átlagban véve olyan 3-6 hónap között mozog.
aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Amíg nem találsz hasonlót/jobbat. Közben alkohollal lehet csak gyógyítani. Nálam 2.5 éve tart. Lett volna hasonló/jobb, de nekik nem kellettem, így azóta is maradok egyedül és szenvedek.
aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NeugasShaman válasza:
100%

Hát ez igazán nagyon bölcs tanács, 2.

Ez a két megoldás van: vagy iszol, vagy szenvedsz. lol.

Nyilván nem...


Kedves kérdező, te tudod hogy milyen fajta ember vagy, én például olyan aki azon keresztül emészt meg dolgokat hogy sokaknak elmeséli. Az hogy megbeszéltem barátaimmal sokszor, aztán még vagy 10x azután, nagyon sokat segített a gyógyulásban.


Ez olyan dolog, amiben nem kapsz egy kis értesítést hogy grat, mostmár kijöttél belőle, hanem egyik nap egyszer csak elkezd enyhülni a fájdalom, kevesebbet gondolsz rá, aztán egyszer azt veszed észre hogy egész nap eszedbe se jutott.


Az élet. megy. tovább.

aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Ha ennyire nehéz feldolgozni, akkor talán ideje lenne szakemberhez fordulni és nem lehúzni mást is egy függőségbe, csak azért, mert neked ez "segít" az enyhülésben.
aug. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 ha még mindig tart, akkor nyugodtan könyveld el, hogy a pia semmit nem segített. Keress más módszert és szedd össze magad.
aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az az időszak, amikor szinte fizikailag fáj a másik hiánya."


Nálam ez az időszak 2-3 hétig tartott, aztán enyhült valamennyire.

Én a szakítás után 5 hónappal tudtam azt mondani, hogy rendben vagyok.

aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nézegetni fogod az összes social media oldalakon, ahogy pl én tettem, kit követ, kik lájkolják a képeit, mit csinál stb akkor nem fogod elfelejteni!

Legfontosabb ne nézegesd őt seholsem, így egyre kevesebb inger fog érni vele kapcsolatban. Meglepően hamar túlleszel rajta, ha ezt betartod.

aug. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mig fek nem hiv az ex.

Vagy mig nincs másik pasi

aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!