Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyjam figyelmem kívül vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam figyelmem kívül vagy állítsam le?

Figyelt kérdés
8 honapja lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak. Igazából én már több ideje lezártam magamba, de mégse tudtam elhagyni, mert folyamatosan sírt, könyörgött, ígéreteket tett. Novemberbe kimondtam, azóta sincs nyugtom. Folyamatosan írogat, már mindenhonnan tiltottam. Nem reagálok semmire, most a családommal csinálja. Testvéremnek, anyumnak írt, hogy szeret és szeretne látni engem. Ők is tiltották. Annyira kiakarom magamból adni, hogy hagyjon békén, de nem tudom, jobb ha csendbe vagyok esnem reagálok vagy világosan el mondom neki hogy vége. Emailben. Nem akarok vele találkozni.
júl. 24. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Határozottnak kell lenni. Írd meg neki kerek-perec, hogy már bőven elegendő bizonyítékod van a zaklatásról ahhoz, hogy feljelentsd a rendőrségen és ha nem állítja le magát, akkor megteszed. Azután viszont tényleg ne reagálj semmire, mert arra fogja felhasználni, hogy ezzel tartsa fenn a figyelmed.
júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez már a zaklatás kategória. Feljelentheted, de kb le se fogják xarni. Amíg nem a küszöbödön hüppög, vagy a meggyilkolásoddal fenyeget, addig ki se mennek.

E-mailben is letilthatod. Semmire ne reaglálj, olvasatlanul töröld. Egyszer majd megunja.

júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg nem a küszöbödön hüppög, vagy a meggyilkolásoddal fenyeget, addig ki se mennek."


Nekem hüppögött a küszöbön, le is feküdt a földre és csinálta a hisztit, hogy öngyilkos lesz, de még ez sem érdekelte a rendőröket.


1-es voltam.

júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"csinálta a hisztit, hogy öngyilkos lesz"


Az semmi! Olyankor max a mentősöket küldik ki, hogy vigyék a vigyorgóba.

júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!