Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex visszaszerzés sikerülhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex visszaszerzés sikerülhet?

Figyelt kérdés

No contactot sokan dicsérik.

Megéri? Mennyire működik?


júl. 22. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem hiszek az újrakezdésben... felteszem, nem véletlenül ért véget a kapcsolat.
júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Visszaszerzés? Mi ő valamilyen tárgy? Neki is akarnia kéne veled lenni újból és nemcsak neked vele. Nem fog működni ha csak te akarsz hozzá visszamenni. De amúgy se mert annak voltak okai, hogy vége lett.
júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon pofára eshetsz azzal, ha abban reménykedsz majd visszajön!

Lehet várakozol rá, közben ő meg már rég másnak csapja a szelet és ezer éve túl van rajtad, és wc-zés közben sem jutsz már eszébe!

júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok no contact sikersztorit hallottam (ott az exek 3 hónap és 1 év között jöttek vissza).


De nem éri meg várni senkire, úgy, hogy lehet, hogy vissza se jön. Lutri az egész. Nem mindenki jön vissza.

júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha csúnyán váltatok el, akkor b*szhatod a no contactot. Reméljük nem
júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt és mikor lett vége?
júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno amikor elhagyott a barátnőm nagyon el voltam foglalva az élet más területeivel így lazán elengedtem. Örültem hogy nőzhettem ahogy tetszett. 2 év után (barátaim is mondták, jó nagy hülye voltam, hogy elengedtem) ráírtam és felhívtam telefonon. Teljesen elvarázsolt ismét, amilyen ő. Végül lekoptatott a 2 órás beszélgetés végén, mert szerinte ez csak egy fellángolás részemről és biztosan nem értékelném igazán. Azóta ismét eltelt 2 év és nagyon bánom, hogy nem voltam erőszakosabb anno. Nagyon jó ember voltam mellette
júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!