Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom visszacsábítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom visszacsábítani?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottunk a barátommal. Azt tudni kell, hogy az elején szexkapcsolatnak indult, de aztán mindkettőnknek elkezdett több lenni. Ő mondta, hogy próbáljuk meg. 3 hónap után meg azt mondta hogy jó velem és fontos vagyok neki, de nem szeretett belém, emiatt békésen szakítottunk. De nagyon hiányzik, és vissza akarom szerezni. Azóta nem beszéltünk sehol. Szerintetek mi az a mód, amivel lehet esélyem erre? Légyszi olyanokat most ne írjatok, hogy ne akarjam visszakapni és keressek mást, mert most nem ez érdekel.

Én 19 vagyok, ő 24



2021. aug. 22. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Pedig ez a helyzet. Ha ő nem akarja, akkor mindegy hogy mit csinálsz 🤷‍♂️
2021. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz mit csinálni, mindenkinek szabad akarata van. Örülj neki, hogy elengedett, és nem akar kihasználni.
2021. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de most tényleg nem erre irányult a kérdésem.

Inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy mi az, ami működHET, vagy bekapcsolHAT nála valamit, aminek hatására talán ad még egy esélyt nekünk. Meg sztorikat ia írhatnának azok, akiknek ez sikerült, mert igenis van rá példa..

2021. aug. 22. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne sikeres? Megmondta, hogy nem érdekled.
2021. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha onmagadert nem tud szeretni, akkor felveszel valami gagyi szerepet? Ennek mi ertelme lenne?
2021. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy nem érdeklem...Nagyon jól megvoltunk, és ő az, aki lesi minden lépésemet.

#5 Szó sem volt arról, hogy meg akarom játszani magam, nem is értem ezt honnan vetted?

2021. aug. 22. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudott beléd szeretni, fogd már fel!

Ha nyomulsz, azzal még jobban elveszíted.

El kell engedned, de az se garancia, hogy akkor majd visszakapod.

2021. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Na EZÉRT (s)nem kell szexkapcsolat.
2021. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az működhet ha elfelejted! De komolyan! Exek visszajárnak. :D
2021. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedjfel egy gazdag 40es ferfit es posztold magad a terepjaroja mellett ribis cuccokban. Ezzel garantaltan felfigyel rad.
2021. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!