Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem kívánom a párom farkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a párom farkát hogy csináljam neki orálisan. Mivel lehet a gond? Ő vágyik rá, de én hogy neki csináljam azt nem. Nagyon szégyellem meg sajnálom hogy így érzek de nem tudom csak úgy le szopni.

Figyelt kérdés
Ti lányok/nők hogy vagytok ezzel? Pedig szeretek szopni, 5 hónapja vagyunk együtt.
júl. 5. 14:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

"ha csinálja is neked csak azért csinálja, hogy viszonozd"


Szerintem ez úgy az orális szexre általában igaz. Ha nem lenne viszonzás, csak pár fetisiszta csinálná.

júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
Akkor lehet lábmunkát is alkalmazni e helyett.
júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
12, nem, nem kell egy fétist kiváltani egy másikkal.
júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
7! Mi köze az orálozásnak a szeretethez?
júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

#14:



Ha a kérdező nem érzi, hogy szereti a párja,vagy ő nem szereti a párját akkor nem esik jól neki orálozni. "Csak" ennyi köze van hozzá. Leírta, hogy nem érzi kölcsönösnek, nem érzi amit kéne és azért nem akarja csinálni. Eddig más kapcsolatban megtette. Akkor miért ne lennének az érzéseknek közük az egészhez? Hamarosan ágyba se fog vele bújni biztos vagyok benne!


Ja és nem szeretetre gondoltam kifejezetten hanem szerelemre, vágyra, fellángolásra.

júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%

Akit szeretek annak imádom csinálni mint most a párommal! De akivel kapcsolati problémám van, annak nem csináltam/csinálnám.

Egyéjesem nem volt nem lesz, ott se csinálnam!

júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Pedig ez igencsak úgy hangzik, hogy "ha szereted, nem zavar a farka", ami marhára nem igaz, mert bármit be lehet helyettesíteni egyéni preferenciáktól függően.
júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Carragher_x ***** válasza:
59%

"Pedig szeretek szopni"

Tehát a kérdés nem az, hogy az illető szereti-e az orális szexet, hanem az, hogy miért nem kívánja a párját. Tisztaság, szőrzet, érzelmek hiánya, nagyjából ezeken a területeken érdemes keresni a választ.

júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az érzelmek. Nincsennek.

És nem hajlandó le borotvalni sem csak amikor kedve tartja ami nem sűrűn van. De én úgy érzem már nem szeretem

Pedig fiatalok vagyunk még, én 20,ő 23 éves

júl. 5. 16:47
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
Szóval igazam volt. Szakíts vele! (15 voltam)
júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!