Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jobb lesz azzal ha le tiltotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz azzal ha le tiltottam végleg?

Figyelt kérdés

Először ő tiltott le engem, mert össze vesztünk és olyanokat vágtam a fejéhez amit nem kellett volna.

Szerettünk egymást de nem tudtunk meg oldani hogy együtt lehessünk, ellenünk volt mindenki.

Fel oldott pár hete, de én ma le tiltottam őt mert fájt látni ha elérhető, vagy a képeit vagy bármi.

És lehet hosszú távon így lesz a legjobb mindkettőnknek. Csak fáj hogy nem fogok tudni róla semmit a jövőben és ő sem rólam. Jó lesz így szerintetek?


júl. 4. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz, de idővel jobb lesz. Én igazán csak akkor tudtam túllépni az exemem, amikor letiltottam. Többször szakítottunk, és mindig írt két héten belül, hogy kezdjük újra. Ezért az utolsó szakításkor jeleztem neki, hogy nem utálom, de nem egészséges a kapcsolatunk, letiltom, hogy ne írjunk egymásnak egy darabig. Más felületen írt azóta, de fbon azóta is tiltva van, és azóta már neki is volt kapcsolata, én is megházasodtam. Hidd el, nehéz, de jobb, ha nem nézegeted, keresed. Tudom, hogy hihetetlenül nehéz. Próbálj minél több időt barátokkal, családdal tölteni.
júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na szia. Az nem az én kérdésem amihez kuldted a linket... Még köze sincs hozzá. Én le írtam a történetet, ott nincs story
júl. 4. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki nagyon okos mondta, el kell telnie a 4 evszaknak nelkule. 1 nyar, 1 osz, 1 tel 1 tavasz es amugy lehet mar a tavasz is sokkal jobb lesz,de a nyar biztos. Tudom hosszú ido ha szerelemben valtatok el ugy hogy minden ellenetek volt, akkor ennyi ido KB.
júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!