Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak én gondolom ezt túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom ezt túl?

Figyelt kérdés

Párommal 4.hónapja lesz hogy szakítottunk. Én nő vagyok,ő férfi. És hát most megakarná újra próbálni. Aztán hát elkezdtem egy kicsit nyomozni. Eszméletlen mennyiségű nőt követ. Rengeteg profilja van,és mindegyikből rengeteg nőt követ. És letagadja hogy nem igaz,holott nyilvánosan követi őket. És én szerintem némelyikkel beszél is csak hazudik hogy nem.

Úgy érzem hogyha velem akar lenni,akkor nem követne ilyen rengeteg nőt. Szóval nem tudom. Ezt én túlzom el szerintetek belefér hogy rengeteg nőt követ?


júl. 4. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismetek olyan pasit aki 7 évet volt olyannal akirol azt allitja a nagy ője volt. Nos még mellette is nőzött társkerezett és csalta. A nagy őjèt nagyszerelmét..akkor kit nem.

Sok pasinak ez a szerelem. Az inkorrektség maga.

júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*jav ismerek
júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ennek már most. Nyilván kevés vagy neki, plusz valami okból szakitottatok. Nem tudom, ki kezdeményezte, de nem is számít. Ez így nem fog működni.
júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!