Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már rég valaki mással házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég valaki mással házas az exem, és a szakításunknak novemberben lesz a 6. évfordulója. Azt már alig merem leírni, hogy már én is valaki mással vagyok házas. Mégis gondolok sokat az exemre. Ez beteges?

Figyelt kérdés
De nagyon szerelmes voltam belé, és nagyon különleges nő. Meg amúgy is olyan típus vagyok, akit érdekel, mi van a régi ismerősökkel, csak ő érdekel mind közül a legjobban. Mindent tudni szeretnék róla. Beteges ez?
jún. 29. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Es fel fogod gyújtani is? Ez nem szerelem.

A szerelem nem ilyen.

jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Rossz érzés lehet. Keresd fel ha hiányzik, de a mostanid ne tudjon róla. Csak ha újra lesz valami
jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem beteges, de 6 év alatt nem sikerült túllépni? Meddig voltatok együtt, 50 évig?
jún. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a férjedet. Ha sejtené....
jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# Nincs férjem, feleségem van.

3# 4 évig voltunk együtt.

2# Nem nagyon merem keresni... Szülinapján meg karácsonykor szoktam írni neki.

1# Nem nagyon értem ez a gyújtásos mit jelent. És azt írtam, régen voltam belé szerelmes, most meg sokat gondolok rá. Tehát tudom mi a szerelem.

jún. 30. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen unatkozol. Az én exem is folyamatosan megkeres valami miatt, ha egy csajjal nem jött neki össze úgy.

Amkor az a nő kidobta, akivel csalt és elhagyott érte, utana még majd egy évig nem hagyott bêkén (és sajnos a gyerek miatt tartani kell a kapcsolatot).


Hidd el, ha tied lenne megint a nő, akkor megunnád nagyon hamar és megint más után epekednél.

Sajnálom egyébként az ilyen embereket mint te, sose lesztek boldog emberek.

jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amondó lennék őszinte szavakkal, hogy nem szabad az exekkel kezdeni. Akárhogy is váltál el. Felesleges.
jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!