Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A számcsere díját ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A számcsere díját ki lehet számláztatni hogy a zaklató fizesse ki?

Figyelt kérdés

Mivel előfizetéses vagyok alapbol 7000 ft a telszámcsere. Arról nem is beszélve hogyva banktól öneltrajtlz munkahelyek wise számla email google fiokok stb, mindenhol le kell cserélnem.

Es jó könnyű számom van. Es vmi random hívószámot fogok kapni, vagy ha egyedi kéne az 15 ezertől-130 ezer forintig terjed.

A rendőrök zaklatást nem bizonyitanak rá mert 2 havonta 2 kedves sms nekik nem az. De egyuttal ezzel tart fenyegetettségben is hogy jelzi tudja hol dolgozom meg ilyenek és ha akar ki is ruhlgathatna.

Ezen felül per esetén neki vannaak csókos ügyvédei is, még én lennék megráncigálva a végén a bíróságon.


Semmi esély ráterhelni mindent amiket nekem károkat okoz ügyvédek perek nélkül pl a szolgáltató hogy rajta hajtsa be a díjat?



#zaklatási kártérítés
júl. 3. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk havi 2 SMS miatt én biztos nem váltanék tel.számot.
júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem számlázzák ki a zaklatónak. Attól, hogy számot váltasz, akkor is tudni fogja hol dolgozol, de mondjuk teljesen ingyen le tudod tiltani a számát. Akkor nem kapsz se üzenetet se hívást tőle.
júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Szerintem az célravezetőbb, ha letiltod a számát. Egy ideig lehet tud újabb és újabb helyről/számról keresni, de egy idő után megunja.


A szám csere pedig azért is hülyeség, mert mi van akkor hogyha az új számod is megtudja? Akkor megint cseréled?


Tiltsd le és ignoráld. Előbb utóbb megunja..

júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú de nagyon félsz tőle, ha még számlát küldenél neki.
júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hogy tiltanám le mikor google számrol jon az sms?


Amiken pl a google ellenőrző kódokat is kapom! Ez felmegy neten vmu sms kuldő oldalra es onnan ír mivel mindenhonnan le van tiltva. A rohadt miatt a facem se tudom használni mert betamad kam regekrol.

Ezen kivul ismeroseim által is rolam nyomoz. A munkahelyre viragokat kuld.


Egy beteg pszichipata féreg! De mindenki benézi egy kedves embernek. A cukrosbácsi is kedves...Olyan hülye a társadalom is hogy ki se mondom hogy bántalnazó férgek mellé állnak.


Es nem nem birok ki havi 2 sms t se. Zaklatás. Minden uzenete butkolt bantalmazás!

júl. 3. 16:11
 6/10 Antiszociális lény ***** válasza:
85%

Ez elég kamunak tűnik, de tudom nem szép dolog megkérdőjelezni ilyen esetben senkit.


1. Ilyen SMS -es dolgot még nem hallottam, pedig benne vagyok a Tech dolgokban.


2. Facebookról mindent amit csak lehet elrejtesz vagy leveszed a láthatóságot. Be lehet állítani, hogy jelölni se tudjanak.


3. Virágot nem veszed át.


4. Ha igaz minden amit írsz akkor az új számod sem maradna előtte titok.

júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ilyen esetben és már csak azért sem akarnám ráterhelni a számcsere költségeit, mert nehogy ebből tudja meg, hogy lecseréltem a telefonszámom :D Egyébiránt ha lecseréled, és nem jön válasz az üzeneteire továbbra sem, akkor nem tudja meg, hogy van változás, de ha egyszer csak kapna róla egy számlát, akkor az elég egyértelmű. De amúgy szerintem nem lehetséges.

Ha ennyire félsz tőle, nem akarsz elmenni másik munkahelyre, új városba, akármi? Azokkal az ismerősökkel, akiken keresztül figyel, követ, megszakítani a kapcsolatot, stb? Szinte biztos, hogy hatékonyabb összességében, mint egy sima számcsere, amit idővel úgyis kinyomozna, ha ennyire képben van.

júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nyilván abbol is megtudná hogy lecseréltem hogy nem érnek célba az üzenetei.


De jo ötlet vmi emelt díjas sms fogadasra kéne átállítanom valahogy a számom!

Meg húzzon el ö innen meg menjen a halálba, nehogymár miatta nekem kelljen beruháznom költözesbe. Masik város váltás munkahelyváltáshoz kéne 1 millio is(kauciók meg amig nincs masik melom). Azt is neki kéne kifizetnie akkor!

Közös ismmerősök is kerulve vannak miatta vagyok már antiszoc is. Bujkálva élek egy paraszt miatt.

Munkahelyen minden portásnak szólva van hogy semmit ne vegyenek át ha hozzám jön vmi virágszállíto se engedjék fel.

Es miket mondanak a barmok? Hogy de olyan kedves ember es engem röhögnek ki a munkahelyen miatta. Mert azt hiszik én vagyok a hisztis. Miközben ö pszicho kezeletlen mért nem halt még meg ember.

júl. 3. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

"Es nem nem birok ki havi 2 sms t se. Zaklatás."


De ez már a te érzékenységed. Pont azzal tart a markában, hogy hatással van rád a megkeresése.

Én havonta sokkal több kéretlen reklám-telefonhívást kapok. Azt is tekinthetném zaklatásnak. Annyira sem érdekel, hogy utána érdeklődjek, hogyan tudnám letiltani, hogy ilyen miatt hívjanak.

A virágot meg simán hazavinném és gyönyörködnék benne. Nem foglalkoznék azzal, ki küldte, egyszerűen csak dísze lenne a lakásomnak.

júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Latszik hogy nem te élsz bántalmazásban meg zaklatásban. Azok valahogy halálnyugudtak meg nekik az csak egy vicc. Mint ahogy egy portás is röhög.


Teljesen más az meg akit pszichésen már kicsinálnak.

júl. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!