Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánnyal számot cserélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal számot cseréltek, mert elkéritek tőle, akkor mikor hívjátok fel?

Figyelt kérdés
Kavarás után.(csak csók,és nem buliban)

2012. dec. 29. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Még aznap este

De ugyis ott ül a facebook elött ugyhogy csak mondom neki hogy gyere facera dumlni

2012. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
facen beszéltünk, bár nem sokat...
2012. dec. 29. 22:29
 3/10 rémuralom ***** válasza:
Háromnapos szabály, Jézus Krisztus óta.
2012. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ilyen komolyan van hogy háromnapos szabály? :O
2012. dec. 29. 22:36
 5/10 rémuralom ***** válasza:

Komolyan! Ha nem váratod meg, abból látni fogja, hogy nagyon tepersz rá, tudni fogja, hogy te benne vagy, csak rajta múlik, onnantól kezdve pedig még erősebben kell teperned.

A háromnapos szabály, mint említettem, Jézustól származik, bár ő még nem erre használta. Ha nagypéntek után nagyszombat reggelén már megjelenik tanítványai között, ugyan ki hitte volna el, hogy meghalt, aztán feltámadt? Így viszont, hogy harmadnapig várt a feltámadással, volt elég idő, hogy elterjedjen a halálhíre, és így mindenki legnagyobb ámulatára térhetett vissza a feltámadás után.

2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
holnap van a 3. nap. Majd kiderül:)
2012. dec. 29. 22:47
 7/10 rémuralom ***** válasza:
Nem nézel Így jártam anyátokkalt, igaz? :)
2012. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
B@szki én is ezt akartam írni :)
2012. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nézek:) pedig tudom mindenki nézi, de engem nem tud lekötni
2012. dec. 29. 23:06
 10/10 rémuralom ***** válasza:
Na igen, ezért lehetett veled elsütni ezt a poént, mert neked még új volt :) Egyébként akkor hívd, amikor szükségét érzed, ha pedig facebookon beszélgettek, akkor a telefonhívás már igazán nem akkora mérföldkő, hogy ne lehetne bármikor megtenni.
2012. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!