Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Féltékennyé akar tenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni az exem, vagy még mindig nincs túl a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Kb 1 évvel ezelőtt mentünk szét párommal, hosszú kapcsolat rengeteg emlék. Csúnya szakítás, elvarratlan szálak és lezáratlan kapcsolat jellemezte ezt az egészet.

Pár hete írtam neki szülinapjára, semmi érdekes, de 10+ évet töltöttünk együtt. Majd elkezdtünk beszélgetni és megcsörgetett, hogy ne kelljen írni. Több mint 2 órát beszéltünk, ami katasztrófa volt. A szexuális életéről beszélt, fellengzősen, pedig ő egyáltalán nem volt ilyen, meg hogy soha többet nem fog tudni szeretni senki. Sokszor köpni nyelni nem tudtam. Meg elmondta, hogy én még egyszer nem töröm össze. Én nem akartam vele rosszban lenni, megbeszéltük, hogy párszor beszélünk, de meglehetősen tiszteletlen volt velem, így letiltottam. Nagyon rosszul esett sok minden amit mondott, nem értem, hogy miért kellett ez és abszolút nem tolerálom ha nem kapom meg a kölcsönös tiszteletet. Lehet gyerekes húzás volt, de egyszerűen nem tudtam mit kezdeni ezzel a helyzettel.

Többen mondták, hogy valószínűleg még mindig engem szeret, csak fél és most nagyfiút játszik. Nem akarom visszvenni a tiltást, de most akkor elvettem a lehetőséget, hogy beszéljünk? Vagy most nem tudom mivan. Nagyon felzaklatott. Járt már valaki hasonlóan?

27/N



tegnapelőtt 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű nincs még túl rajtad,tíz év hosszú idő.

Ne tartsd a kontaktod vele egyeltalán.

tegnapelőtt 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!