Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékennyé akar tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni vagy így akarja tudatni, hogy kopjak le?

Figyelt kérdés
Posztolt 2 képet, amin egy csajjal van, iszogattak, de konkrétan nem látszódott, hogy ő most csak haverlány vagy barátnőjelölt. Én is mikor egy fiúval beszélgettem, megkérdezte ki volt az a srác. De az utóbbi időben nagyon soká ír vissza, de viszont érdeklődik, hogy mi van velem, hogy telnek a napjaim. Dicsér, meg hogy aranyos vagyok, stb. Voltam koncerten hétvégén és posztoltam róla storyba és reakciót küldött rá, pedig nem szokott rá semmit reagálni sose. Szerintetek mitévő legyek, rákérdezzek, hogy becsajozott? Vagy féltékennyé akart tenni? Vagy hagyjam békén és ne is írjak neki?
2023. jún. 3. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem felnőtt témakör, ne haragudj. Nem tudom, hány évesek vagytok, de max olyan 17-18 lehetsz a sztori alapján.

Mondjuk mondd el neki, hogy akarsz tőle valamit, aztán vagy azt mondja, hogy ő is vagy azt, hogy nem.

2023. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több vasat tart ennyi csak.
2023. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy srác akar valamit, akkor az nem írogatni fog meg reakciózgatni, hanem találkozik veled.
2023. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, nem? Mindkét esetben hagyni kell
2023. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő éli az életét, értsd amennyi csajt csak lehet megfektett, nem akar féltékennyé tenni és lekoptatni se, meg akar téged is "khhmm" és ennyi.
2023. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hány éves korosztály?😳
2023. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!