Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mi lehet valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet valójában?

Figyelt kérdés

Április közepén megismertem egy lányt a tinderen, randi randi hátán első csók, szex minden hibátlan volt. Ő is vidéki származású de Pesten dolgozik, én is, szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük, aminek ő nagyon örült mert az előző pasija 3 hónap alatt 3x találkozott vele. De azért ez látszik valakin hogy együtt akar veled lenni vagy sem, ő pont az volt aki igen, mindenki elé szinte betudott sorolni, kedveskedett, csokit hozott a munkahelyemre, én virágot neki. Megtörtént a szülői bemutatkozás, elméletileg én voltam a 2. srác akit haza vitt, régebben együtt volt egy sráccal 8 évig ő a másik. Nagy tervekről is beszéltünk már, nekem van saját házam, hogyha majd oda költözik és családot alapítunk hol lesznek a plusz szobák amit közösen beszéltünk meg, de ez sem volt erőltetve magától jött ez a beszélgetés, és ő mennyire örül hogy én ennyire komolyan gondolom vele és bele veszem a terveimbe. Jó volt sex is többször megdicsért, hogy milyen kis ügyes vagyok, hogy kitudom elégíteni mert ez is ritka, ami azért látszik egy nőn ha orgazmusa van. Én nem adtam okot neki soha h megcsalnám mindig előtte használtam a telefonom, nem voltak titkos beszélgetések és nem ismerkedtem mellette, tényleg úgy éreztem, hogy megérkeztem és nem kell más. Többször voltunk külföldön, az én munkám ügyében amire szívesen elkísért, tényleg egyszer se volt vita, vagy hogy ordibáltuk volna egymással mindent elsőre megtudtunk beszélni.

Erre a héten szerdán kitalálta, hogy a hétvégén gyerünk le a Balatonhoz mert lent lesz az egyik barátnőjének lovas bemutatója és nézzük meg ott alszunk stb, mondom persze mehetünk, szerda este még az is megbeszéltük hogy csütörtökön jövök fel Pestre és délután elmegyünk teniszezni majd moziba, mondom oké gyerünk tök jó.

Csütörtök reggel hív egy állásinterjú után szomorú hangon, hogy tetszik neki a munka el is vállalta, de úgy érzi mi nem tudunk együtt működni tovább mert az egyik exe felkereste akivel egy évvel ezelőtt fél évet együtt volt és olyan érzéseket váltott ki belőle amiket nem szabadott volna, és hogy az interjú után is nem én voltam az első akit hívott ezért le szeretné ezt zárni és szia.... mondom azért annyit megérdemlek hogy ezt személyesen beszéljük meg, erre "á biztos hogy nem, neki már nincs kedve velem találkozni" és azóta eltűnt, mindenhol letiltott. Azóta mióta ez történt tegnap este hívtam 1x de nyilván nem vette fel és vissza se hívott. csak pislogok h mi ez és hogyan lehet valaki ilyen? és hogy mi tévő lehetek? még egy utolsó üzentet írt hogy fogadjam el a döntését és nincs semmi a világon ami ezen változtatni tudna..

(Annyit lehet még róla tudni, hogy régebben elég sokszor hozzá nyúlt a tiltott szerekhez ami mára már teljesen eltűnt az életéből, de ha bulizni mentek a barátnőjével be-be kapott ezt azt.


tegnapelőtt 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfigani/ "elhinni" azt, amit mondott.

Amúgy abszolút nem korrekt.

tegnapelőtt 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából sosem tudhatod senkinél hogy ki van a múltjából akiért mindent rögtön képes lenne felrúgni csak hogy újra összejöhessen vele. Szerintem mindenki életében van ilyen. Te most ebbe estél bele, egy B opció voltál. Április óta különben kb 2 hónap telt el, ezalatt annyit lehet kb megtudni egy idegenről hogy szinte semmit, de te már családot alapítottál volna vele.. szerintem jobban el kéne gondolkoznod neked is magadon. A r#bancot meg felejtsd el, színházat játszott neked végig.
tegnapelőtt 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekes, hogy az ex lelépett egy évre, hirtelen felbukkant, ő meg szalad vissza hozzà. Jobb lett volna, ha a lány írja ki a kérdést. Szerintem te jobban jártál, hogy még az elején kiderült.
tegnapelőtt 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:

#3assal értek egyet.


Sajnos te csak amúgy is ugródeszka lettél volna.


Màsfelől, amit leírt, konkrétan azt jelenti, hogy megdugta az exe.


De közben azért lehet, veled is kutymàkolt. Neked tényleg kellene egy ilyen nő?

tegnapelőtt 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy így jártál, de úgy látszik hogy csak búfelejtő voltál addig amíg nem jött vissza az exe.

Egyébként tudom hogy nagyon nehéz elfogadni, de jogilag bárki bármikor szakíthat, nincs olyan hogy nem mehet szabadon az útjára. Még házasságban is bármikor mondhatja a másik hogy vége, és joga van válni.

Csak ugye az nem mindegy hogy ezt milyen módon közli, lehet ezt normálisabban, empatikusabban is.

Sokan félnek szakítani, főleg aki már járt úgy hogy a másik nem akarta elengedni, később is zaklatta. Van aki ezért inkább a gyors lelépést választja, mert nem akarja hogy a másik könyörögjön neki. Nem szép dolog, de te csak annyit tudsz tenni hogy megpróbálod elfogadni. És amikor esetleg később visszakönyörögné magát, akkor elküldöd melegebb éghajlatra. Sok lelki erő kell hozzá, de majd idővel túl leszel rajta.

tegnapelőtt 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is túl gyors két hónap alatt a bemutatkozástól a családalapító tervekig eljutni.

Így jártál, engedd el.

tegnapelőtt 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6#2# nem volt konkrét terv arról hogy családot alapítunk még ebben az évben, csak mivel a kommunikáció is jól ment kettőnk közt felmerült ez a téma is így a 30 as éveink elején hogy lassan ideje bla bla szülök is nyomják már azért neki is nekem is.. de ezt is mint mindent megtudtunk beszélni. Nem láttam volna hogy teher lenne. de az hogy így csettintésre itt hagyott mindent és ezt az egészet, nem fogom fel.. nagyon rosszul érzem magam.. köszi a válaszokat
tegnapelőtt 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!