Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 ev után,2 hónapra szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 ev után,2 hónapra szakítottunk a párommal. Osszejottunk újra,de bevallotta hogy amíg nem voltunk egyitt lefekudt egy másik lánnyal. Jelentéktelen dolog volt számára azt mondta meg is bánta,lelkifurdalasa volt miatta azert is mondta.igaz lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet ez igaz vagy ez csak duma? Fiuk lányok,mit gondoltok erről?

jún. 28. 09:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elég nehéz nekem ezt megemészteni.
jún. 28. 09:30
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi a kérdés?

Nem voltatok együtt!

jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy gondolom, hogy okkal lett vége 4 év után a kapcsolatnak és nagy az esély, hogy azért mert meg akarta próbálni más nővel, ami ugye bármi miatt nem jött össze.


Hogyha megbánta volna, akkor nem lett volna képes megdugni, mert nem állt volna fel. Maximum azt bánta meg, hogy így lehet nincs esélye újra kapcsolatba lenni veled. Szerintem nem egyenes veled és azt próbálja mondani, amit hallani akarsz.

jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Tehát nem voltatok együtt ő ilyen kis lelkes srác elmondja mi történt te pedig ahelyett, hogy örülnél őszinte veled elkezdesz orrolni rá mert dugott egyet szingliként. Így biztos nem sokáig fog menni.
jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem voltatok együtt, ha 20 lánnyal lett volna együtt az se számítana. Lépj ezen túl vagy szakitsatok.
jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is az a lenyeg hogy nem voltunk együtt az tiszta sor. Inkább az érdekelne hogy ez e megbantam duma lehet igazi vagy csak azért mondja hogy nekem ne essen olyan rosszul?
jún. 28. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megbánta, lehet hogy nem, csak így jobban hangzik. Mi ezt nem tudhatjuk. 😅

De mivel nem voltatok együtt nincs is jelentősége.

jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem egy olyan embert ismerek, aki szerette a volt barátnőjét, de hogy felejtsen vagy voltak igenyei lefekudt mással, de tenyleg nem jelentett semmit neki az illeto egy kalandnal.

Ha megbánta a barátod, ha nem, nem számított neki valószínű. Ha tényleg bizton gondoljátok hogy működni fog a kapcsolatotok, akkor ne agyalj ezen, de valóban nem hiába lett vége a kapcsolatotoknak akkor, főleg hónapokra.

Ismertem olyat is, aki lefekudt pár nővel, majd majdnem kibékültek az exével, de aztán mégsem. Csak a hirtelen szeretethiány miatt lett volna ez a meggondolatlan lépés.

jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Te jó ég, tényleg én vagyok ennyire ufó? Mindössze nyolc hétig nem voltak együtt, és a pasi már lefeküdt egy másik csajjal! Előtte négy évig ők egy párt alkottak, és valószínűleg szerették egymást. Hogy lehet ilyen rövid idő alatt túlleni az érzelmi átálláson???

Számomra teljesen érthető, ha egy ilyen után a pasi azt mondja, nem jelentett semmit és megbánta. Azt nem állítom, hogy el tudnám viselni, de ami kiakaszt, hogy többen úgy érvelenek, hogy de hát nem voltatok együtt, nem számít.

Hát már hogy a búbánatba ne számítana, ha előtte négy évig én voltam a szerelme?

Két hónap után én egy randira nem tudnék elmenni, nemhogy lefeküdni valakivel...

jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

9# Külön voltak, hiányzott neki a szex vagy épp az hogy valaki törődjön vele. Az összebújás a szeretet. Ki tudja. Szingli volt, nincs ezzel semmi baj, hogy szexelt egyet mert jól esett neki.

Azt se tudhatta még kibékülnek a volt barátnővel, azt se tudni miért szakítottak. Ebben az esetben a fiúra nem lehet neheztelni semmilyen formában. Legalábbis szerintem.

jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!