Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogy lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet, hogy az egyik fél azt hiszi, hogy csaknem tökéletes kapcsolatban van és minden ami fontos úgy van ahogy kell, a másik meg le akarja zárni?

Figyelt kérdés

Azt hittem a világ legboldogabb kapcsolatában vagyok. Minden stimmelt, nem is tudtam volna elképzelni, hogy vége legyen. Azt hittem együtt fogjuk leélni az életünk. Már rég nem a nagy szerelem fázisban voltunk /voltam, hanem valami sokkal jobban. Nem láttam bármi jelét annak, hogy a másik fél boldogtalan lenne.

Közös célok, közös hobbi, sok közös program, kommunikáció, mindent megbeszéltünk. Nem volt féltékenykedés. Az én szememben minden tökéletes volt. A másik fél meg most közölte, hogy neki nem és mást szeretne. Akivel még tökéletesebb lehetne.

És egyszerűen pörgetem az eseményeket, mindent, csaknem két hónapja, de még mindig nem látom a jeleket. Nem látok semmit, ami megjósolhatta volna, hogy minden összeomlik.

Mit gondoltok az ilyenről? Lehet ilyen vagy keressem tovább az okokat. Úgy érzem kellene a gyógyulásomhoz illetve hogy később ne kövesse el ezt a hibát még egyszer. 30+


ápr. 8. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Lehetséges ha mentálisan nem vagy rendben.
ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott? Gondolom nem ennyit, hogy “bocs, de még tökéletesebbet akarok”.
ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan mint sokan mások. A felpörgött világban sokan mindig újat akarnak.kapcsolatból is. Lehet nem is vagy hibás. 41f
ápr. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kifejted bővebben mi az amit hiányol a kapcsolatban? Mit vettél észre, volt valami apró jel? Elmúlt éven milyen volt a szex, az együtt töltött idő? Nem változott az érintés, simigatás?
ápr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem féltékeny kicsit sem, az nem fél, hogy elveszítheti a párját. Sokaknak megfelel a langyosban ülni és megelégedni vele, mert ez nem bánt, nem fáj, nagyjából boldog vagy, de ez nem igazi. Afféle kompromisszum azért, hogy ne kockáztass valamiért, ami 50% eséllyel jobb vagy rosszabb lenne utána.

Lehet, hogy semmi baja nem volt veled, simán csak mást akar, mert nem elég ebben lézengeni.

Lehetsz jó ember, de ettől még nem te vagy az, akit valójában szeret. Ez ennyi, nem több, nincs hibás a történetben.

ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem mindenkinek más a jó. Ami neked harmonikus volt, neki lehet, hogy unalmas. Vagy épp a közös hobbit, célokat nem értékelte annyira.
ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd, neki a szeretet kevés. Ennyi.
ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlot éltem át, levett a labamrol, a legszebb pillanatokat éltuk át és azt mondta hogy nem szerelmes. Brutalis hidegzuhany. Mindent megtett hogy azt higyjem hogy teljesen belém van zúgva. De nem. Nagyon sajnalom amit átélsz. El tudom kepzelni milyen sokkoló lehet. Szoritok hogy fel tudd dolgozni.
ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!